Torte Mobile
Поени од реакции
1.885

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Zdravo druze, citav sega vo vrska so problemot so Corsata deka cadi crno mnogu, ne prima, gusi itn.. Me interesira dali go sredi problemot i kako, bidejki go imam potpolno istiot problem so Corsa C 1.3 cdti 2004 godina !??
    Сменив комплет дисплеј на SonyXperiaZ2. Проблемот е во тоа што лентата Горе каде покажува Wi-fi батерија и линија не може да се спушти и прикажат иконите како и камерата, можам да сликам со задна камера, но ако сакам да користам предна, иконата е во горниот дел и не може да се ротира предна-задна,како и да избришам икона од дисплејот, бидејќи кантата е во горниот дел. Имам гаранција од 30 дена, чаре-решение.
    Torte Mobile
    Torte Mobile
    Нечини екранот, рекламирај го посекако
    Z
    Здраво,по препорака од оликомерц дека може да имате екран за леновоА369i.
    Torte Mobile
    Torte Mobile
    ekran ili tac ti trebba za lenovo A369 ? ili i dvete ? sto e skrseno ?
    Z
    zlaki
    екран.
    samsung galaxy ace 4 na t-mobile kodiran e bara pasword za sim karticka od drug operator?
    Torte Mobile
    Torte Mobile
    Треба да се декодира
    Инфо на приватна порака
    Имаш футрола за Lumia 535 и ZTE Kis 3? :)
    Torte Mobile
    Torte Mobile
    Има за 535 а за кис 3 нема ништо ... ај на ПП ќе ти пишам
    Ekran za samsung s3
    kolku cini
    Torte Mobile
    Torte Mobile
    Само фулл оргинални, не монтирам копии заради лош квалитет ... цената за фул оргинален е 6300 ден
    Здраво, ми треба дисплеј со се куќиште за хтц м7 , ме интересира колку пари се од прилика ?
    Torte Mobile
    Torte Mobile
    Ima ekran so tac komplet ama so kukjiste nema

    Cenata e 4000 den. so montaza
    M
    metodijayo
    Fala
    Здраво, имам Самсунг с4, ми падна пред некој ден, стаклото од горе не е скршено и тачот работи ама екранот е црн.Дали е можно да се смени само дисплејот или морам да менувам се заедно со тачот? Ако може да се смени само дисплејот од прилика колку би коштало?:)
    Torte Mobile
    Torte Mobile
    само комплет, не се двои ... само стакло се менува или цел комплет
    Zdravo , imate li blackberry q10 , zainteresiran sum da kupam od mobilarata koja ja napisav vo postot , mi go davaat 13500 so godina garancija nov .
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom