Stefan-kobe
Поени од реакции
107.375

Профил пораки Теми и мислења За мене

  • А бе непишано правило на таков тип на теми е дека не треба да пиеш ништо додека ги читаш. :D :D :D :D :D :D
    Андреа Лекиќ the mother of handball :vozbud:
    I
    Ilumious
    Уживај ајде може здравје ко бранители на ЛШ ќе ги глеаме од следната сезона :D Не бе не еј алал да и се парите што ги зема, до денар заслужени. Сегде ја имаше, едно време ја извадија за дефанзива и не беше ни задишана :pos: Оваа Радичевиќ македонското, дечко фатила тука и сеа е ко да ја удрила главата ко мала :icon_lol:
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Хахаха озбилно ова за Радичевиќ? Не сум знаел, не ги пратам до толку :Р Иначе Андреа не за џабе е најдобра ракометарка во светот за прошлата година. Ја би и дал и дупло од ова, девојката е страва.
    I
    Ilumious
    Чек, ПП :)
    Мислев дека си Invader..
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    А он мислеше дека му го хакнале профилот хахахах И ја мислев дека ти навиваш за Јунајтед... :Р
    Глеј го бе, ми го земала аватарот што го имав пред 2 недели. Мислев некој ми го хакирал профилот :D
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Хаха начекав една статија на точка мислам беше, и не ми се веруваше дека ова е Путин. :D Морав да го испоштувам. Тебе кој ти е тој на аватар?
    Invader
    Invader
    Кевин Кампл.
    Stefan-kobe не ве следи


    :(
    Џ
    На какво дереџе дојде и ти, таква бонбона како плавушата ја смени за ... кујзне што е ова. :)))
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Не ме карајте бе, баш е убава Суарез Наваро, хејтери едни, и ти и Клипче. :D
    Џ
    Џонтра Волта
    Која е оваа бе, што е ??
    После толку добри аватари што ти требаше овој кикс сеа?XD
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Ај за некој ден ќе ти кажам зошто го сменив аватарот. :D
    Ама ова новово смајли ти е хит! :D Кога ќе видам пост со смајливо, не мора да гледам у никот, знам дека е твој пост. :D :D
    Да ти ебам смајлито да ти ебам :pos:
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Имаш нешто против? а? А? Најбоље е, и ќе ургирам да го стават!
    I
    Ilumious
    И јас дојдов за смајливо, постот не е ист ког го има и кога го нема :D
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Многу е ефективно кога тролаш, види му ги само очињата какви му се, уште па и кога ќе ја надигне шољата хахахах
    H
    Абе Дромец, добри пиќки наоѓаш за на аватари увек. Машала, машала...
    Ми треба твое мислење за Бушар-Матек, коеф ми е примамлив кој не би требало да се пропушти, ама гледам Матек ја тепала во Сиднеј а Сиднеј е подготвителен турнир пред АО, така да у дилема сум. :)
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Јас би играл на жена ми тука, ипак тоа пред АО не е некое мерило, играше само колку да пројде мечот. Мислам дека ќе добие утре. :)
    Тетоец
    Тетоец
    Знаев дека ти е жена затоа и прашав :) фала.
    Што е финтава со аватаров ? :D
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Онака го стаив, како поддршка, ама свесен си колку делува мој аватар како поддршка за некој спортист така? :D Нормално, изгуби одма.
    dragonsky
    dragonsky
    Ако добијам лајк во ова време знам дека е од тебе :D
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Хахахах глеам тенис, не спијам уопште деновиве...
    Стефан дали се важат поените во продолженијата за играта вкупно поени во спортлајф ? ( за играчи сум сигурен дека важат)
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Не се важат.
    Извини ако ти расипам расположение, паднат си микроекономија. **851- 16.5 бода. Условно се поминува со 22, иначе со 24 е. Само 15тина поминале.
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Деко reloaded!
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Без гајле не ни очекував дека ќе пројдам само ме занимаше колку бодови ќе имам. Мрдната е таа цел тест на пишување го даде :/ Инаку, на втор колоквиум може да се иде?? Пошо лани можеше да се оди ако го паднеш прв.
    Баженце
    Баженце
    Не знам, не сум во тек.. ќе отидам утре на факс и ќе прашам. А и курчење е со отворените прашања, јас не ни отидов. :D
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Ај ако не ти е тешко прашај па пиши ми тука. :) Фала ти многу и за резултатите. :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom