ZeenaK9
Поени од реакции
1.285

Профил пораки Теми и мислења За мене

  • Kako se snaogate? Koj e gazda na kukata? :D maloto ili golemata? :D
    SaltNPepa
    SaltNPepa
    E toa mi e mnogu milo da go slusnam, da nema popustanje. I vo nasiot copor koga dojde pepa red si postavuvase postarata kucka, pepa malku poveke i dosagase, ama i pokraj toa denes ako ja nema pepa, staro aro go kreva komsilukot vo vozduh :D
    ZeenaK9
    ZeenaK9
    На оваа не и фали овој ама ич, ама затоа кога го немаше недела дена дома, кога го виде после не знаеше што да напраи од радост, а ова кутрово се усра зашо прв пат ја виде она како скока и се радува :) Искрено и ја не очекував да му се радува така... али ете...
    SaltNPepa
    SaltNPepa
    eee pa uste se presni oni,zatoa :D na starava i den denes najgolema kazna i e da ja stavis pepa so nea vo ist box :D ama zatoa koga pepa odi nekade astra place, vika,crka. a veruvaj astra e karakter sto ne e tipicen za labrador, kaj nea e mototo crkni, pukni ama ke bide po moe pa posledno da e :D
    Te citam na prepirkata, ne sakam da se ufrlam, ama ke te zamolam, samo prasaj go gospodinov, koj go napravi ekonomist na sekoj kuckar, pa on da kazuva kade i kako nie kuckarite treba da si gi trosime parite? :)
    ZeenaK9
    ZeenaK9
    Абе со Мац си е стара и иста прича. Не е он хејтер. Сака и чува животни. Е сега малце сака паметен да си се прави. Не велам дека не е, ама ја утиња кучкарскава тотално :)
    L
    Што убаво си ја дотерала лепотицава :D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: ZeenaK9
    ZeenaK9
    ZeenaK9
    Не е она. Ова е некоја си рандом фотка од нетов. Милче ми е троа старичка и бoлничка и жал ми е да ја малтретирам некако. Цело време си лежи и спие, тој раат не се расипува лесно :)
    L
    Lu
    Хахаха јас па си помислив дека на аватарот е Мила, бидејќи знам дека секогаш си ја носиш на аватар :D

    Интересна фотка во секој случај :D
    Е не мислев дека ќе ти ставам лајк на некој пост, али ете се случи.
    ZeenaK9
    ZeenaK9
    Знаев дека потајно ме сакаш, само не признаваш ради Корун :D
    L
    Што ти текна да си го смениш никот ?

    пс Мила ли е на аватарот ? :)
    ZeenaK9
    ZeenaK9
    Па да се смени нешто :D Иначе, да Милка е тоа :D
    Анима мунди ги знам и ги поштувам.

    Моја цел е или да бидат луѓето како анима мунди во поглед на активизам или да ќутат и да не се силат по форуми.
    Ама јас сум само еден човек!

    Полека со лајкови корун ќе си помисли нешто, дека не ми е веќе омилен форумски лик!
    Ивана Рот е мртвото девојче?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom