Bobi FCB
Поени од реакции
4.066

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Металург Скопје - ЖРК Вардар (21 септември, 11.30 ч.)

    ЖРК Металург - ЖРК Вардар СЦБТ ( 24 септември, 16.00 ч.)
    :D
    Абе кај се изгуби ти, одамна немаш пишувано?!
    Bobi FCB
    Bobi FCB
    Ве читам редовно ама слабо нешто ми се пишува.
    Се читаме после утакмицава со Валенсија.
    Taa ми беше предложена, а и има што да се дебатира според мене.. Рака на срце, имав и подобри мои, ама ајде на почеток вашите предлози реков да ги послушам да не се бунат. :) Ќе имаме и други подобри споредби понатаму.
    Сликите во темата за цицки не ти се прикажуваа, го избришав постот :)
    Ќе искочи биографија на Пеп деновиве и го замолил Фергусон да му го напише воведот :) мислам дека со ова се е јасно =)
    Kolku pari go zede Xperia Arc S i dali si zadovolen? pozzz
    Bobi FCB
    Bobi FCB
    Друже мојов не е Sony Ericsson Xperia Arc S туку Sony Xperia S, Ericssonot Arc S е нешто послаб и поевтин, a Sony Xperia S у мобилариве цената му е 21 000 моментално. Иначе од телефонот и те како сум задоволен, за таа цена на ново не верувам дека има подобар телефон. Ако те интересира нешто повеќе прашај...Поздрав...
    пеер, не е исто Милан и Гранада јеботе.. али и таму ме неривра кога викаат Гранада не заслужи да победи... заслужи, не заслужи, ваква игра/таква, победиле... :))))
    Bobi FCB
    Bobi FCB
    Нема везе бе, да се работеше за друг тим мрсул немаше да фрлиш, али Барса е..:):)
    ElNinho
    ElNinho
    тоа шо е Барса е само бензин врз оган... а скап е бензинот деновиве... :P
    Bobi FCB
    Bobi FCB
    A jaвеќе цел месец сум на точак. :)
    Него, гледам сега имате утакмици со Валенсија, А. Мадрид, Баерн, Барса па пак Баерн..
    На една ќе го јадете за цела сезона, дал на Кампот дал на Алијанц, ќе видиме. :)
    Не бе таман работа какво карање, за тоа и е темата али кај поедеини дечишта се гледа таква фрустрација од поедеини тимови така да ако му реплицираш како што треба може да земе да се самоубие, премногу тажно :)
    • Ми се допаѓа
    Reactions: bobi777
    I
    Ilumious
    Од кога почнавте со навивачите на Милан да се препукувате па до сега, мислам дека повеќе научив за Барса него за Манчестер што знам :))))))
    Bobi FCB
    Bobi FCB
    Има доста што да се научи за Англискте екипи и од темата за Премиер лига. :):)

    Искрено, јас благодарение на тебе доста научив за Јунајтед...
    I
    Ilumious
    хаха :) епа имам многу книги прочитано за историјата и затоа, инаку кај оние работи од на нет само.... :)
    Валенсија е крива, ако влезеа и тие у осминафинале, ќе се фалевме ние дека Шпанската лига у глобала е јака, не се само Реал и Барса... :icon_lol:
    • Ми се допаѓа
    Reactions: bobi777
    Bobi FCB
    Bobi FCB
    Шала на страна, Валенсија имаа капацитет сезонава да се носат и со Челзи и со Леверкузен, им фалеше малце спортска среќа на некои натпревари, посебно доста шанси промашија против Челзи на првата утакмица, иначе ќе беа патници во нокаут фазата.
    Ништо, здравје до година, редно време е веќе. -:)
    ElNinho
    ElNinho
    Догодина со Рајо и Еспањол, две мадридски и две каталонски екипи, ќе ги скинеме.... :))))))))
    Bobi FCB
    Bobi FCB
    Хахаха, добар ! :):)
    With 86 goals, Barcelona have equalled Man United as team who scored most goals ever in the CL knock-out stage

    Следната година ве престигнуваме :evil: :D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: bobi777
    Bobi FCB
    Bobi FCB
    Ќе ви избегаме многу годинава па ќе треба ептен да се помачите за да не стигнете :):)
    Него, следната сезона финале Манчестер-Барса, гарантирам. :)
    I
    Ilumious
    чудно ми е ЛШ без нас :D ама нема везе, си заслуживме, нека си ја чукнат главата малце :) .. следната сезона се надевам со стабилен деструктивец во екипа ќе дојдеме до таму пак :)
    И јас сум за со Германија у Ниш, ајде кажи како да те познаам, да се запознаеме ако не друго и ќе ја бодриме Мак. нормално :D
    Bobi FCB
    Bobi FCB
    Извини, тек сега ја гледам поракава, воопшто не се приклучував на интернет у Ниш и затоа не пишав ништо.
    Поздрав
    Ф
    и како заврши Аргентина? хахахах

    немаа среќа или катрастофа изиграа?
    :pos2:
    Барса - Реал еднаш у животот ја типував и стаив ситна пара у кладилница за 1-1 и Ето во прво полувреме пенал ми промаши. После тоа тепавме 2-0 Пујол и Меси, сигурно се сеќаваш на утакмицава, ама тогаш на Ето шо пцуење му дадов не си свесен :)
    А сега за примање незнам ама реален муабет сите 4 утакмици не ги добиваме. Една ја губиме само се молам да не биде финалето таа.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom