Toecutter
Поени од реакции
2.444

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Жив си бе....? :)
    Ipsissimus
    Ipsissimus
    Да го поздравиш....и кажи му не е само форумов, постојат фб профили едно, друго. Можеше да стори абер.
    Artemisia Vulgaris
    Artemisia Vulgaris
    Поздрав назад. Нема ни фб, ни ништо. Само скајп.
    Ipsissimus
    Ipsissimus
    Скајп ти е ко фиксен телефон...ако тој што го бараш не е таму, ништо од муабетот.
    A
    Мене напорни ми станаа. Го повторуваме муабетот постојано и се инатат без докази и факти. Остај ги! Деца на капитализмот, послушноста и партијата :)
    Или можно е тие да се заминати Аргентина или Антарктик во некоја подземна цивилизација? Бидејќи тврдат дека таму се криел Хитлер и сеуште бил жив...
    Затоа олку време ги немат на форумов.
    Toecutter
    Toecutter
    Бараат на календар кога е роденденот на Фирерот....ќе потрае тоа, не им е лесно, само бројки на пустите календари, ги збунува малку...
    Toecutter
    Toecutter
    Треба посебен парк за скинери, испод части им било да се мешаат со други раси...ротвајлери, добермани...
    Е, мој Тоукатер...
    До кај дојде работава...
    И до кај ќе дојт гледано од некој иден референтен период.
    Toecutter
    Toecutter
    И тоа некој скорешен иден период......важно нека има државно субвенционирани навијачи кои патуваат наваму натаму. Though i didn`t expect it so soon, it`s beyond grief nowadays.
    B
    Чекам....за дејвид ајк да подобјасниш малце али не се брзај:)
    Toecutter
    Toecutter
    B
    Black Guard
    Хахаха абе убава била елизабета..карлос не го бива.

    Знам дека треба бајаги текст ама ти ги имаш информациите од прва рака поради книгите затоа сакам ти да образложиш.
    браво за постовите, стварно многу паметно кажано.
    Toecutter
    Toecutter
    Фала...:)
    На која тема?
    I
    Ilumious
    на таа за патриотизмот, штета што уште има заслепен народ и не се објективни воопшто :)))))
    Toecutter
    Toecutter
    Штета и што не ги учат лекциите од не така дамнешното минато па не е чудно и да се повтори некоја војна. Настрана исти ситуации по цел свет шо има... :(
    A
    Јебао га Хаек!
    Овој е стилен да ги претопи анаристите во либерали. Имал агенда човекот...
    M
    Ептен добро кажано во темата за патриотизмот. :)
    Toecutter
    Toecutter
    Thanx... :)
    Остај....ептен се сакаат луѓево поради припаѓање на иста нација, една сијалица во влез не можат да се договорат да ја сменат...ама ако им го кажеш тоа си предавник...
    Не ти иде баш со хуморов, м?
    Toecutter
    Toecutter
    Судбина... :(
    Сакам да стекнам смисла за хумор пред да отидам на состанок со еден куп црви... :)
    dzesika
    dzesika
    You're doing it again, man...Прекини да праиш шеги, си уриваш авторитет, а паметен момак си :)
    Toecutter
    Toecutter
    Мора од некаде да се почне со уривањето на афторитети.....афторитет бе... :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom