Johnny B
Поени од реакции
9.679

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Хосе Енрике ви игра ли прва постава?
    Sky*
    Sky*
    Епа супер...го ставив во тимот што го правам за Fantasy Premier.
    Фала на информацијата. :)
    Johnny B
    Johnny B
    Абе шо дека игра....дефанзивно пак ипак ама офанзивно е дрво :D Во секој случај нека ти е со среќа шо да ти речам друго :)
    Sky*
    Sky*
    Фала...додека соберам пари, па после ќе купам појак лев бек.
    Ф
    lol си заборавил дека името е Jaws :D
    Johnny B
    Johnny B
    Одамна беше јебига. Ама сепак не било Jaws туку Shark Attack 3 - Megalodon. Значи со право сум заборавил :D:D:D
    Сваќаш сега зошто сте умрена екипа???..колку и да сте силни колку и да сте моќни кои играчи да играат кај вас вие повторно ќе бидите Ливерпул кој делат бодови како локуми и никогаш нема да бидите на нивото на Манчестер..пис брадер ништо лично ќе се видиме на фудбал:D:D
    G
    Тука сум, само што барам таму да коментирам кога 2 минути преку сила ако имам изгледано од првенствово.
    Кога и да седнам да гледам, примаме 3 гола за 2 милисекунди, и цимерите на партал ме бркаат од соба.:D
    Johnny B
    Johnny B
    Значи баксуз ни носиш :D Е па тогаш не гледај :)))
    Ме пресмеа во 3 саат сабајле секоја чест :)))
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Rosemberg
    Johnny B
    Johnny B
    Пишувам пишувам па ќе се збунам и заборавам до каде сум а не можам да прочитам. Одново 5 пати препишав
    Pillow Queen
    Pillow Queen
    Не бе бегај не е интересно така :D таман си е аватаро незнам само зошто омраза ширите непотребна хахахаха. Хром користиш?
    Johnny B
    Johnny B
    Да да Хром
    Ајде нека ви е со среќа натпреварот :)))))))))))))))
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Rosemberg
    Johnny B
    Johnny B
    Ајде фала.Засега добро оди ама ќе видиме потака :D
    Dolce ♥♥♥♥
    Dolce ♥♥♥♥
    ти кажав дека ќе победат танананананана ајде честито :))))))))
    Johnny B
    Johnny B
    Фала фала :D
    Како е на чколија побратиме?
    Еј другар дај ако огранизирате фудбалче во бт известувајме бидејќи дотука бива работата:D:D..иди зима ќе накачиме некое килце и нема да бидиме во можност да ги извајме калориите ако не изиграме ваак некое фудбалче всала или на некое теренче надвор:D:D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Rosemberg
    Johnny B
    Johnny B
    Да ти кажам јас веќе накачив салам килца така да време е да се потроши нешто. Дај сега да се собериме за 2 недели да маниме едно фудбалче во спортската. Само се мислам дали посебна тема за тоа да отворам за да се собериме
    Џони Вајсмилер
    Џони Вајсмилер
    јас сум за ама очигледно дека треба посебна тема..а и ако пишиме за бт сигурно некои од прилеп ќе додјат и ќе се собериме повеќе души
    Johnny B
    Johnny B
    Ќе идат од Прилеп да. Барем еден е сигурен :D Туку сега ќе отворам тема па да видиме
    Hepi brtdej... Scouse-ru :)))))))) Uste mnogu debati na forumov...i se pomalku da popustas...hahaha....i najbitno, da dojdes vo sk, da gleame utakmica......:D :D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Rosemberg
    Johnny B
    Johnny B
    Фала скаузеру....ете гледаш 1 месец ме нема во фан клуб и се смирија страстите. Ќе размислам и за пензија сега. А за СК кажав.....титула ќе славиме таму било каква :D:D
    Oooo Liverpulac tebe denot ti bil denes a :))) Ajde Srekjen neka ti e se najdobro i zdravje ovaa sezona da se plasirate vo lsh a od sledna da se tepame za titula :P :)) pozz druze i se naj naj..
    Ти мене знаш, ја тебе незнам......ко суперстар се осеќам :)
    Iceboy
    Iceboy
    ме разочаруваш сеа :(((
    Johnny B
    Johnny B
    хахахах не бе братко верувај не би се трудел толку многу со слики,објави едно друго за лажен профил. :D не за друго - ме мрзи
    Iceboy
    Iceboy
    хахахаха е и тоа да :)
    ќе го лапкате Белами? :)
    Johnny B
    Johnny B
    Планираме. Ако си оди Кол а ќе си оди. Ќе ни се најди Белами само многу е будала :D :D :D
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom