Бокица
Поени од реакции
3.574

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • М
    Во некоја кладилница ја има Наесби ? гледам во моцарт ја нема :)
    М
    Мартин`
    Немаме betcity кај нас ..
    М
    Мартин`
    Имаш пиво од мене на некоја собиранка здравје за оваа X2.. кога има пак некоја таква кажувај :)
    Бокица
    Бокица
    Нема проблем брат :D Кажувај и ти ако има некоја, сеа како сум во форма завлезен ме коча со овие репрезентацииве не ги одбирам многу, да си продолжеа клубојве супер ке беше :)
    Ф
    зошто мислиш дека Барса ќе киксне? типот ти е навивачки? зошто гледам со цел прв состав се, им се вратија Пике и Пујол мислам големо изненадување ќе биде кикс и покрај тоа што е тешко гостување
    Бокица
    Бокица
    Не се лесни гостувањата кај билбао. Секогаш имаат екстра мотив кога играат против големиве тимој, а годинава мислам дека можат до нерешено. Нешто навивачки, нешто по традиција оти Барса не зема многу лесно бодој на гости кај билбао .. че ја пробам јас.

    Дај нешто сигурно за денес имаш ? Вчера Лечиа ме изгоре за мн....
    Ф
    Фил Ајви
    чекам за 20000 удинезе 1x и Барса 2, така играм исто како вамос реал а од поголеми квоти Чезена и Еспањол ми стојат како добри единици
    Бокица
    Бокица
    Eпа нека тепа тогаш Барса да не ти кобам јас :)

    И јас играв така ама малер ме затепа последно време.. лошо е
    Ти реков Бокица за Челци..јас ја фанав неа Х ама овие Марсеј ме кикснаа..за вечер играм

    Лацио 2
    Копенхаген 2
    Хановер 2
    Гледаj Modern Family, една класа над сите триве за кој прајме муабет, или The Office, ама нема да ти се бендиса таков хумор, зато ти велам, релативно е, Чарли Шин ми е одвратен мене. Како глумец. :)
    Бацка од кој билтен ги гледаш..(која девизија се)..пошо неможам да ги најдам..
    Бокица пресликај го ливчето не се гледа..патем шалке х-1 ли ти е играна? не се гледа нишо..
    Еј па пак ја крива...па ти си педер...нигде те нема ни на мсн, ни на ФБ...или ако ме гледаш негде уклучена пиши, не се срами...:)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom