Fasty
Поени од реакции
47

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Fasty за се си бил во право апсолутно те поддржувам.
    Fasty
    Fasty
    хахахаха само ќе се насмеам ... добив мала секси пауза од модераторите од една недела бан .. супер се тоа .. еве оставам да прочитаат луѓето !
    Fasty
    Fasty
    безразлика за што и да мислиш ..фасти -тео не го воздигнувај..и господ грешел и тео грешел..можеби ги сакаш мојте филозофии и режими..но поубаво ќе беше ова во живо да ми го кажеше ќе значеше повеќе ..ПОЗЗ
    Одмори малце од отварање теми во кои нема баш што да се дискутира, туку ја опишуваат само твојата моментална состојба. Последниве теми ти се повеќе како блог постови.
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Fasty
    Fasty
    Fasty
    добро ова ќе го сватам како сериозно предупредување..само не ми затварај теми кај што луѓето највише се јавуваат
    Тео,ти љубоморат брат,не им замеравај,немаат попаетна работа,па плукат по тебе.
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Fasty
    Fasty
    Fasty
    Тоа е тоа....!!! не вреди да се вреѓам вака онлине
    подобро нека се договори некој со мене во темата „искачање во град договорете се тука“ нека соберат 30 души нека ме најдат во град ..ПОДОБРО ТАКА НЕГО НА ФОРУМ ЕБАТЕ !!....
    D
    Doc Holliday
    Јебига,такви се,а они можат за малиот прст да ти се фатат.
    Pusete hejteri,Teo is the best!!!!!!!!
    'ногу инспиративни цитати може да се извадат од тебе, ме мрзи веќе да правам слики. Ја оставам работата на искусните дизајнери да направат подобри.
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Fasty
    Fasty
    Fasty
    ИСКУСНИ ДИЗАЈНЕРИ НА КАЈГАНА СЕ САМО ФЕЈКЕРИ КАО ОНОЈ СО БУРЕТО РАКИЈА..МНОГУ МЕ УБЕДИ ТИПОТ ДЕКА НАЈВИСТИНА ОД ДРВО БУРЕНЦЕ МОЖЕ ДА СЕ ДОБИЕ СТРУЈА...!!
    Fasty
    Fasty
    ПЛУХ...ИМПРЕСИВНО ПЕЕР...ТОА САМО ЌЕ ДОДАДАМ
    ВО ИСЧЕКУВАЊЕ НА ИНСТРУКЦИИ ЗА „МОДЕРНА“ ТЕМА НА ФОРУМОВ ОД ТЕМНИОТ КРАЛ !КАКО СЕ ПРАЈ -ДОБРА ТЕМА -.-'
    I
    Си газиш ! ( :
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Fasty
    Fasty
    Fasty
    и не заборавај ..општеството е динамично
    ако 50 луѓе те сакаат 250 не те сакаат..тогаш размисли колку треба да се инаетиш на тие 250 и да останеш жив и смело да газиш по асвалтот кој секад е жежок !!
    Fasty
    Fasty
    И уште една работа.
    Фасти никад не бил дете што само ги насмевнувал или само ги растажувал другите..бил и едно и друго..тоа е битно да се спомене а за мене можам да се опејувам како јунак..но битен е гласот од асвалтот ..нивната песна за мене е најбитна песна..на бетонот дрвјата птиците и општеството
    I
    indigo child
    Taka e be srce <3
    Небитно е во денот дали ќе отворам 60 теми небитно е кој ќе ме поддржи битно е само кој знае вистински да критикува со аргументи и факти
    Fasty
    Fasty
    ОЧИГЛЕДНО ИСТОВО ШТО ГО ПИШАВ
    РЕТКО КОЈ ЗНАЕ ДА ГО ПРИМЕНУВА
    ОД СЕГА ФАСТИ ЌЕ КОРИСТИ ЖАРГОН ПОИНАКОВ ОД ДОСЕГАШНИОТ(жаргон кој за НЕПИСМЕНИ значи јазик на марсовци) ..од сега со неписмени неписмено се обраќам !ЉУБОВ
    Брат гледај да не стегаш многу теми.Оти јас така само теми вадев до душа форумов го разработив ама ете сега не можам ништо да напрам.Модераторите ме замразија.Што и да извадам клуч му ставаат и в канта.Така да пази што правиш.Позз
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Fasty
    Selekt3
    Selekt3
    ѕвер си брат барем за то нема двоумење хаахха Не ти се потсмевам те подржавам и јас така почнав ама сега ме стегнаја
    Selekt3
    Selekt3
    ej a kolkav si ti
    Fasty
    Fasty
    НЕ КАЖУВАМ ГОДИНИ ПРИЈАТЕЛЕ СЕЛЕКТОРЕ !! хахахах .. се зезам ..оставам луѓето да гаѓаат колку сум стар !
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom