hard
Поени од реакции
205

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • hard
    hard
    погленав ама не заприметив за скутерцинја тема па викам ај таму да писам 2 тркала си се 2 тркала:)
    С
    Друже,ја земав вреќа од оние на пазар3 шо се. 3000денари, супер е.:)

    Мислам дека со тебе зборев порано за ова,ме мрзи сеа да пребарувам по конверзации
    • Ми се допаѓа
    Reactions: hard
    hard
    hard
    Ги знам ги глеав пред некој ден ама ми беа некако сомнителни па ако не најдам на друго место до кај 3 4 илјади и ја ке зеам таква :)
    С
    Спенсер
    Гледав ја низ спортскиве продавници,доле у ГТЦ тоа шо е... изгор,празни испо 7-8000 нема. за тие пари мислам дека е таман,во споредба со другите...
    hard
    hard
    Знам огин се ги глеав , се надевам дека ке донесат пак у орка од тие порано со ги имаа :D
    незнам друже не сум од скопје, прашај кај се продаваат циради за камиони,шлепери итн. и би тренбало да ти направат :)
    hard
    hard
    добро :)
    за вреќи појди до автоцирада, таму порачај си ако прават, квалитетни се од платно, до кај 2000 не верувам фазла да е иначе братучед ми ја клоца скоро секој ден еве 3 години ко нова е :)
    hard
    hard
    Кај се наоѓа поточно?:)
    С
    Здраво

    Гледам тренираш кај жаре... имаше еден дечко таму, Кико (панчо мислам го викаат) од ѓорче/// го знаеш? добар е или?
    Ај да не правиме таму офтопик :)
    Од германија се, около 20€ незнам дали ги има во македонија.. :) сакаш ли да си земаш едно пакетче :)?
    па ја као шо видов сите бараки се со графити...
    а ти у која си?
    коа идеш од блаже накај поликлиника...
    првата, втората..?
    ај чесито тоа шо свети зеленото :)
    еј абе ти да не живееш у аеродром кај бараките?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom