ErT
Поени од реакции
265

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • kristin4e_teenagebeast@hotmail.com ako mozhesh da me addnesh za da mi pripomognesh vo vrska so Amazon fala odnapreeed :))
    ErT
    ErT
    Не користам МСН :), пиши приватна порака тука, кажи што те интересира. :)
    OK fala na izvestuvanjeto druze a direktno li ja poraca za makedonija ili preku druga drzava ? i ti se slucuvalo li do sega da ne stasa nekoja igra pa po vtor pat da ti ja prakjaat ?
    ErT
    ErT
    Директно Македонија, иначе не ми е десено да не ми стигне досеа.
    Druze ima novosti vo vrska so igrata ?
    ErT
    ErT
    Noup, денеска празник. Можеби утре..
    ErT
    ErT
    Денеска стигна.
    Druze moze da mi izvestis koga kje ti stigne igrata od zavvi , dali kje ti stigne zosto jas vekje 3 pati poracav igra od tamu i ne mi stasa .
    ErT
    ErT
    Важи. Досега се што сум порачал од таму ми стасало (преку 7-8 игри)... А исто знам и други луѓе од МК што нарачувале па се им стигнало.
    simeontrivium
    simeontrivium
    OK druze koga kje ti stigne izvesti me ako mozes pa da te prasam sto kako si napravil ako mozes da mi objasnis da poracam i jas nesto :)
    Ne sum zapoznaen mnogu so Xbox 360 Live pa sakav da te prasam nekolku prasanja ako ne bi vi precelo. Dali moram da bidam Gold Member za da igram igri kako Battlefield 3 online? I dali ako go fleshuvam xbox360 ke mozi da gi cita originalite? I dali moze da se igra online so fleshuvani igri? Blagodaram.
    ErT
    ErT
    Здраво,

    За да играш онлајн, да, треба да си голд мембер. Ако го флешоваш, има шанси да те детектираат и банираат од Xbox Live, така да јас не би ризикувал да играм онлајн со флешувани игри. Можеби шансите да те банираат се намалува доколку играш на флешувана 360ка со пиратски игри, Али, ако можеш да си дозволиш, остани на оригинал и играј онлајн без ризик :)
    ej brat mi kazaja deka ti mozes da me informiras kako da si otvoram pay pal za da mozat da mi prakaat pari od stranstvo (i da prakam) . Si zedov visa card od tutunska ama nemozam da se registriram znaes mi pisuva deka nemozi od mojata zemja. e sega ako ima nekoj nacin da se registriram na pay pal bi bilo super oti stvarno mi treba pay pal.
    ako imas vreme daj objasni mi pls!!!
    POZZ
    ErT
    ErT
    Ne moze poveke :(. Ne raboti so novite karticki bidejki vo novite karticki vo kodot se naogja kodot na zemjata i znaat deka od Makedonija registrirame. Zasega prasaj vo PayPal temata dali nekoj otkril nacin...
    колку време ги чекаше???
    1150 ден беа вкупно така ??
    ErT
    ErT
    1200 денари (зависи курсот каков е). Чекав од 20-23 дена.
    ти стасаа книгите ???
    за гејм оф тронс прашувам, дека се спремам после први да ги порачам :)
    ErT
    ErT
    Да да ми стасаа. После тоа порачав пак за братучед ми, стасаа и тие :)
    ти стасаа книгите ???
    за гејм оф тронс прашувам, дека се спремам после први да ги порачам :)
    Man kako e ?...........so napravi so Infamous 2
    ErT
    ErT
    Хеј, сеуште нишо, хмм ја нема сеуште ни на US стор. -.-
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom