ErT
Поени од реакции
265

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • G
  А 4 плени ли со графика? Ја глеав нешто на јутуб ама подруго е кога ја играш нели? :) Најдобра игра на сите времиња. Ти текнуе ли на Psycho Mantis :vozbud:
  G
  За жал последната МГС што ја изиграв беше Sons of Liberty, неам ПС3 иначе ке ја посерам од играње. Ти сите ги имаш свртено а?
  G
  Да живее Оселот. :)
  Сите што имаат ПС3 и ја обожаваат МГС се мои другарчиња. :) Поздрав
  Good Will Hunting_DVD-_R
  Good Will Hunting_XviD
  А шо врска има филм XviD 1.30 Г од филм XviD 700 МБ ?
  bare kessin aberi biseyden ay deyecim ama gerizekalinin tekidir, sinirlendirmekten baska bisey yapmaz. degmez ugrasasin bolelerle ama gurur meselesi oldi baska.
  За коментарот на тема побарувања за филмови: јас досега не сум сретнал .avi фајл со сараунд 5.1 :nesum: и прилично сум сигурен дека нема. Тоа важи само за ДВД форматите
  а за конверторот, ConvertXtoDVD и јас го користам истиот :helou:
  Извини за доцнењето на одговорот . Мојата опрема : NikonD40x , 18-55 mm , 55-200mm VR , SB-600 блиц , статив . Благодарам за коментарите на моите фотографии . Поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom