Fantom
Поени од реакции
812

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Баце..се убаво прочитав...веруј не сакам да напињам за некоја тема во која влегувам еднаш месечно...Знам убаво како се вика темата..само незнам зошто ми е забранет пристапот или то ко што викаш..баниран од тема..ако можеш образложи ми..ако не,не ни планирам да се замарам а најмалце да се карам за некоја случајна грешка(без разлика дали е ваша или моја..)поздрав
    F
    Појма немам која е, ако дознам ќе ти кажам.:)
    За Миланезите не би бил толку сигурен.
    Кои смешки има да бидат ако Леонардо им го спопика у 90' +2' Сам себе го убијал ќе биде, буквално :))
    Ај, ај :))
    Туку годинава кој ќе слави титула на форум? :icon_lol:
    Добро ве најдов :) еднаш многу одамна ти кажав дека се зачленав на кајгана со овој ник, ама дури синоќа ми текна да видам шо се дешават.
    Одам сега нашколо :) поздрав4е Вилип4е :D
    H
    Јас се појавувам на собиранки, АМА слика моја на форум не сакам! Плус не можеш да објавуваш слика на која има и друга личност без да прашаш. Не ти чепкам у приватност не ми чепкај у приватност. Ако сакам да објавам слика ЈАС ќе објавам, не мора некој друг да го направи за мене. Не се кријам, ама слики не сакам!
    H
    Молам?! За заебанција имаш пп! Сеедо што си ја видел сликата, а од каде си ја нашол е веќе друга приказна...
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom