Fantom
Поени од реакции
809

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Баце..се убаво прочитав...веруј не сакам да напињам за некоја тема во која влегувам еднаш месечно...Знам убаво како се вика темата..само незнам зошто ми е забранет пристапот или то ко што викаш..баниран од тема..ако можеш образложи ми..ако не,не ни планирам да се замарам а најмалце да се карам за некоја случајна грешка(без разлика дали е ваша или моја..)поздрав
  F
  Појма немам која е, ако дознам ќе ти кажам.:)
  За Миланезите не би бил толку сигурен.
  Кои смешки има да бидат ако Леонардо им го спопика у 90' +2' Сам себе го убијал ќе биде, буквално :))
  Ај, ај :))
  Туку годинава кој ќе слави титула на форум? :icon_lol:
  Добро ве најдов :) еднаш многу одамна ти кажав дека се зачленав на кајгана со овој ник, ама дури синоќа ми текна да видам шо се дешават.
  Одам сега нашколо :) поздрав4е Вилип4е :D
  H
  Јас се појавувам на собиранки, АМА слика моја на форум не сакам! Плус не можеш да објавуваш слика на која има и друга личност без да прашаш. Не ти чепкам у приватност не ми чепкај у приватност. Ако сакам да објавам слика ЈАС ќе објавам, не мора некој друг да го направи за мене. Не се кријам, ама слики не сакам!
  H
  Молам?! За заебанција имаш пп! Сеедо што си ја видел сликата, а од каде си ја нашол е веќе друга приказна...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom