Citizen Dick
Поени од реакции
9

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Е мило ми е шо се погодивме за музиката :))))))) и мило ми е шо ме додаде за пријателче , бади , пел, .....:)
    Daaamn >.<
    Дали можам да стигнам некако до снимката од концертот т.е да ми пратиш ако можеш? :)
    Струмичанка xD
    Ми ставаш сол на отворена рана :) Се надевам дека ќе ја имам таа прилика во иднина ...
    Инаку....каде?:icon_bigg
    Не сум мрза, баш сум отворена кон нови познанства, ама толкав е градов :) сите со сите се знајме, ако незнам некој, другарка ми го знае :)

    Пиволенд потешко, Србија ќе сум. За Таксират се чувам. И дури сме на темава, знајш колку ќе е картата?
    Среќник -.- Ако не си пребирлив во Скопје секој викенд има по нешто за гледање. Во Охрид имаме...мм...мм...ништо? Многу слабо. Само некој средношколски бендови еднаш/два пати месечно креваат атмосфера. И то би било то. Штама -.-
    Јас сигурно не сум го измислила тоа. Вие Скопјанчиштата сте криви. :)
    Шала на страна насекаде слушам коментари како Охриѓаните вака, Охриѓаните така, демек се приморани да доаѓаат на одмор овде -.- Ама нема врска, воопшто не се замарам. Имам и другари шо велат така па менувам тема и сите среќни.

    А за концерти..и немам големо искуство ама дефинивно до сега најдобра атмосфера ми направиле Суперхикс на Аларм годинава :D ауф
    И сеа со душа чекам таксират за Дубиоза. И ќе можам да умрам среќна :icon_lol:
    Од кај тие скржавите без понашање-Охрид :icon_lol:


    И ти љубоморам, јас дури да соберам пари, друштво и погодна дата ќе се распадни бендот -.-
    ..и да, фала за сликата :)
    Хи!
    Изгледа кај халдно пиво си налетал на мене :)
    Добредојде и фала за поканата :)
    Добредојде. :)
    Како и да е, нека ти се множат квалитетни постови на форумот.

    Поздрав. :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom