G
Поени од реакции
324

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Па доволно е да прочитам неколку пораки на твојот профил каде што се спомнува дека татко ти е жандар.
    Иначе баш ме занима како се снаоѓате дома?Некој што за себе си кажува дека е ултрас има татко полицаец........
    Ќе дојдеме не се секирај.Само слушам татко ти жандар бил,а?....Па дај ургирај кај него да не пуштат да можеме полесно една инвазија да ви направиме....
    B
    per ne kurxho,vec se hinem npjesen e 2,ene se gjithcka kaloj pa incidente,pervec ofendimeve xhi i kishim tu 2 grupet.Vu vajn inati be,deniher na lavdrojn kot e kot,deniher kurnise:) t'ha kari ne plasin xhipet
    Се плашим дека нема да ме глеаш више од хх причини.... ;) и да, знаем заш се сиљиш ти, татко ти не беше нешто у полиција?? не не фала нејчем да го јадем ја после ;)
    B
    e mbushem be cello tribinen ne,full kit shipe pat ene pi shkupi Albanec,shaum fort ke atmosfera,incidente spat ama u kallshin tonet deniher shkojshin te hekrat mroj e shaj,si me lujt ntetov mu duk,ene Erseni nfund ja nxhit per fajti Ertan Demirit se shaum xhip hakate tkallzohet
    Ако се Срби, тоа ли е престап? да си Србин?
    Ако да си Србин е престап за смртна казна, тогаш најверојатно ќе дојде некој друг кој ќе вика дека да си Албанец е престап за смртна казна. И ако вашата логика е во ред, тогаш и неговата би била.

    Ама ако се Македонци што сакаат да се Срби и така се претставуваат затоа што се србомани, тогаш немам добри зборови за нив.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom