Madrid
Поени од реакции
154

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ја би го спречила зашо нема да му пее поп на пограб после тоа...нема да го осети филнигот:)
    Хахаха нема лабаво...богами не да би се карала и ја, очи има да вадам:) за Рамос така не би се карала, што си го издвојувам како фацка у Реал:)
    Не, најдобар е хахаха....исто како што ја би била најдобра у напад:)....ова што кажа стварно му беше ВРВ...неќам да враќам таму зашо ќе се раскарам....ама битно БЕНЗЕМА го туриле у состав:wink:>)
    Не, мртов сериозен беше:) промена на време, па ради тоа може некои последици има:):Р,,,,у секој случај не му беше на место тоа шо кажа:D
    Среќен роденден и се најубаво во животот ти пожелувам...наредна сезона ЛШ и Примера да земеме:)
    martin pa so ne kazis deka si ti be hehe :) najtop si brat ej! kako e vo radovis hehe kakov e zivotot brat hehe :) pozz najtop si mislam treba da ti dojdam na gosti nekoj den ili ti mene hehe pozdrav od tomce najseksi kurnaz momce hehe :)
    Каков пост напишав? Ти пишува на крајот дека е првземено, дека јас лично не го пишував, нвм не се расправам.
    Не само шо не си смешен, туку и загрев си. Почнуваш кавга за безвеза, на твојата "иронија" не и е местото таму.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom