klime7
Поени од реакции
52

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • ејјј шо ти текна бе вака на Кајганава..
    klime7
    klime7
    Влегвам бе често, ама ретко пишам.
    Ти шо прајш, на плажа не си? :))
    DRACARYS
    DRACARYS
    одам бе ама денес времево катастрофа е :).
    Убо брат, ново...хм двата предмета ги положив со петки, сега ке видиме другите два со шо ке ги положам.
    Друго ново ншто, све е досадно и монотоно
    Кај тебе? :)
    Ооо Климе шо прајш бе??
    Абе за аку сакам да испечатам некоја слика на маица, мајцата моја требид да е и сликата на усб да ја однесам?
    Јас од една страна сум разочаран не се открија многу мистерии, а од друга страна шо да се тинтрам со лост ко ја имам 24 :pos2: Крајот на 24 беше далеку појак!
    Иначе на факултет планирам е-бизнис, се спремам за матура денојве, само англиски немам фатено баш асално....на 14ти ми е англискиот а на 12ти македонски.
    И смачено ми е од учење :(
    Зборев за крајот бе!! Крајот е на PB е подобоар од него на Lost ама содржината не е така лоша.. Иако не мојш да ги споредвиш филмојве, два различни типа се.
    Еве ме на форум тро! Матурата е вечер, во 8 и пол требит пред гимназија да сме :). Ако си таму мојт ќе се видиме.
    Инаку, остај матурава, дали го виде Џек ѕверот, со хокеј маска од Џејсон Х од петок 13ти, омг каква епизода! Ебање беше!!! Следнава ќе е 2 во една, така да двочасовно финале ќе гледаме, таман после матура :pos2:.
    Како ми си ти? Ново шојмат? Ти ја видов колана паркирана кај AMC пред план Б онде вчера, ама тебе не те видов :)
    Се снајдов, иначе БС Плеерот шо ми го инсталирвеше не чинит не е убо инсталиран. Ако мојш да ми ги пратиш кодојде незнам таму шо требит за да го инсталирам поново..
    Супер е бе шо да ти се пофалам. Компијутеров можда за 50% е побрз однего со ХР. Само интернетов нешто сакат да ме нервират не креват поќе од 5мбпс а и толку многу ретко ојт. И да не знајш кај се наогат то шо на ХР беше за бришење програми во Контрол Панел. Барав јас нешто ама не можев да го најдам.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom