klime7
Поени од реакции
52

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Еј утре ќе ти стасат една пратка со компијутер да знајш чива е :)... Форматирај го избриши све и смени му го Windows-от.
  А ко ке си готов извести ме некако.
  Клими после први мај некој ден ќе ти го донесам компијутеров за форматирање, па ти кога мојш тоај форматирајго оти ептен е трактор...
  Леле видов!!!! ЛЕлееееееее утре јако ќе е :D. Сакам да е агент Арон Пирс, се појави во сите 6 сезони и го избави Џек од лајна. Ама читав демек нов лик ке вметнеле шо го глумел Мајкл Медсен, јак глумец.
  Абе те нема по фејзбуков...
  Сеа да те прашам како стојш со слободно време :jaj:?
  п.с. Го менив пакетов, од први ми е 10мбпс :tv:
  Е ова Клими би требало да е закон.. 10мпбс и 15Г. Ај ќе го сменам ама ако не ми чини ке можам веднаш да си го вратам стариов пакет? И шо требит да напрам за да го сменам, само да му ѕврцнам на инфел?
  Prison Break веќе е класика. Мене ми е изгледана од пред 2 месеца некаде, сега тато ја гледа па кога можам пак си ја гледам со него и пак ми е интересна. Од мене препораки имаш за The Vampire Diaries - првите 1-2 епзиоди се многу досадни додека сфатиш шо се работи, ама после тоа станува многу добра серија, досега има испаднато 17 епизоди и едвај чекам да ја изгледам новата. Исто така Dexter планирам да почнам да ја гледам мислам дека после толку фалење на серијава редно време е да видам шо чудо е. Иам фатено некоја епизода на тв и доста добра е. И да не заборавам моментално уште гледам и Friends (пак и пак и пак) и Two and a half men. Вторава е кома серија со Чарли Шин 100% ја знаеш ја даваа и на А1. Доста смеење има по 6-7 епизоди во сезоната кога се валкав по земја од смеење:)
  П.С. А сега одам Хероиве да ја догледам да видам шо ќе стане даље:)
  Фала ти, јас ќе ти чувам торта ама ти да дојш, а не само ќе дојдам, ќе дојдам и џабе... :)
  Брат Каталонец сум и се тоа, ама срамота е да вие како Мадридисти да си плукате по легендите на клубот како Касиљас и Раул. Исто како јас да земам и да го пцујам Пујол или Чави. Стварно мислам дека нема смисла тоа:toe: Првиот натпревар со Севиља какви смао топки фати од едната на другата статива се фрлаше само за да го спљаси голот. Да не беше он 10 гола ќе примевте, додека другиов дел од екипава си лежеа и си ги гледае ѕвездите кои беа на небото:tapp::tapp:

  П.С. Гледам дека пратиш серии, ако не се лажам мислам дека те имам читано како пишуваш во Херои. Јас ја гледав на телевизија ама тогаш ми ја прекинаа НОВА и сега почнав да ја гледам одново му ја писнав стасав до 3та сезона негде на 7ма или 8ма епизода сум:vozbud::vozbud: Едноставно едвај чекам да ја изгледам секоја нова епизода:vozbud::vozbud:
  Ајде ајде утре нова епизода. Ебање е сезонава, особено сега!
  Штета шо е последна :(
  Со Реал шо прајме 10 години не мојт да се пласират во 1/4 :smir:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom