igor108367
Поени од реакции
113

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Другар шо планираш да гледаш од комедииве???

    Јас се мислам дали My dad says, дали Mike and Molly. Ама според трејлериве My dad says ќе биде многу помоќна и некако поинтересен хумор има:)
    друже ме заинтересира за серијава :)
    aj пиши ми некоја информација за анимево, гледам само 26 епизоди има а ти си пишал 50 па си реков да те прашам.
    позз. :smir:
    zdravo decki jas se vikam ivan.zainteresiran sum za nekoi serijali samo ako gi imas site sezoni ...bi sakal da mi kazes kolku kostaaat serijalite ...MONK = DR.HOUSE = STAR TREK = CSI = SHERLOK HOLMS= MOJOT TELEFON E
    071 537 358 ILI NA MEIL... DOKIVAN@GMAIL.COM POZDARV SE NADEVAM DEKA KE MI ODGOVORIS
    Па добро, ама некако глупо ми падна и си реков да не си помислиш чудак некој дека сум :) А за ваму, секогаш може подобро :) Синоќа стварно нешто беше поглупо од обично, обично е поинтересно, ама ајде нареден викенд здравје :)
    Само да ти кажам, да не те чуди мојот пристап, јас во суштина сум прилично чуден човек кој во живо и не е многу комуникативен :) Поздрав и се надевам добро си пројде :smir:
    ок, ај бркај работа, форум е и можам да кажам што мислам, не можат и тие да ја вреѓат серијата, аку ја немат гледано ;)
    Хехе, извини за збунката :) само сакав да го збунам и малку да се пошегувам со него во темата... инаку Велес е кул... имате навистина добар и паметен народ, ретко има член на форум од Велес кој нема постови за восхит.
    Хехе, реков да не се реинкарнирал лудакот што мрази велешани :pos: инаку од Ресен сум :D
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom