SuicideMessiah
Поени од реакции
278

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Okolu kotle,od kaj znaesh deka nemaat dvorski shut koga ne ti kazhale?Inaku siguren sum deka dokolku ti kazhele kje se uvredeshe i kje si zamineshe od toj forum.

    P.S.

    Forumite ne se za dvorski shutovi tuku za debati i razmenuvanje mislenja a ne virtuelno proseravanje.
    Ti da imash malku um ke ti staneshe jasno deka zboruvam za NIKOVI-FORUMSKITE , Titovci, Misirkovci, Brankovci. Ama na obozavatelite na zoltata zvezda sa znakom ruze, misliloto im e zakrzljaveno. Dojdi malku na "kotle" nemame forumski shut....
    Ni G od gram logika vo muabetive shto si mi gi shlaknal na profil ama zatoa pak site znaat deka Bugari i Probugari ne gi biva za logika.Kako gi povrza,Misirkov,Branko i Tito zaedno pod petokrakata na SDSM?Ist si kako shto se Bugarite,tie lechat kompleks od Srbite a vie tamu lechite od uspesite na nekoj drug prethodno.I pod taa petokraka toa shto se izgradilo tvoite tatarofili nemozhat ni da go varosaat.
    Ti i tie kako tebe, shto avatar vi e Tito, Kiro, Misirkov, Branko i zuta petokraka so ruzaa...gospod da chuva i da brani. Dali ste na drogi ili ve drma struja nezanm no znam deka ne ste so site.
    Srboslavija postoi samo kaj Bugarite i Probugarite i toa bash kaj takvi kako tebe,Bugarskite gomna nemozhekji preku niv moraat da reagiraat preku Probugarskite gomna i slugi vo Makedonija kako tebe.Mnogu jalov obid da nametnish teza koja nieden Makedonec ne ja spomnal (Srboslavija) osven Bugar i Probugar.Samo Bugarite i Probugarite lechat kompleksi do Srbi i Srbofili,dodeka Makedonecot odamna se izlechil od toj kompleks ushte po 2rata svetska vojna.
    Abe koj junak si ti. Begash od borba za srboslavija.....tuku takvi ste vie SRBOMANITE a vidite valku gusto. "Beshte noge usrakju vas" toa vi e njchestata herojska poraka
    Kaj ste be crveni kmeri i plachipichi shto ne dojdete na www.kotle.ca da vi se rasplache majcheto. Begate kako djavol od temjan. Hrabri ste samo koga moderatorite i administratorite se direktno postaveni od Branko Crvenkovski.
    nishto pa ako te nacekam na alijansa so rogueto ili paladinot te skinav :))) ...pobaraj nekoj od Lord Of The Rings,karakterite mi se Lorael b-elf warlock,Travian undead rogue i Treygar paladin.
    brate mili wow igracu, jas igram ama alijansa igram, imam 39lvl warlock horda, ama momentalno sum na alijansava. taka da nisto ne praime :S
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom