DIJAMANTE
Поени од реакции
1.086

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • J
    Samo da te pozdravam moja najnova prijatelke DIJAMANTE za zal denovive si bev vraten vo mojata Macedonia Timeless i nemav vreme da se posvetam na virtuelnite prijateli/ki so akcent na vtorive i da gi pokanam na nekoj sostanok od koj moze da se izrodi nekakva razmena na tecnosti.
    Anyway ako sakas ostavi mi domasna adresa za da ti ispratam brosura od mojot najnov trud namenet za ponezniot pol so naslov "Kako da go odvratite partnerot od seks posle emituvanje na spot od Karolina"

    Pozdrav DIJAMANTE

    Edit: Vo sorabotka so Bitolskata Eparhija ke se obidam da izdejstvuvam misa za nasite mladi vernici so porakata "Ne misli na nozete na Karolina koga se krstis degenu"

    Kis4e , Pozdrav4e
    Ј
    Фала ти многу, ми значи.
    D
    Здраво Феномен! Како си?
    Де бре како не ти стана досадно само за Куролина да пишуваш?Ова направила, она направила.Гајле ни е нас прчлата што направила, доста не труеш со глупостите твои.
    D
    Tej мајката немој така не те мразам веќе
    D
    а Тоше или Каролина? кои повеќе ги сакаш
    pa jas mislam deka tose bese najdobar ama karolina ni ostana kako nes vredno u makedonija a sekoj sto se fala so tose stvarno e idiot
    namesto da zbori za nego treba nes da napravi-koj zboruvase deka tose e dobar koga bese ziv-nikoj.neli e taka pa nemoj sega da izvodite gluposti.ako go sakate sakajte go nemoj da se falite so toj.toj si e za vas
    D
    auu lele izvini stvarno ne mislev nemoj da mi ja viknes karolina da me tepa SECURITYYYYYYY POMOOS :D:D
    D
    мори ти која звезда повеќе ја сакаш Тоше Проески или Каролина Гочева? АЈ зборуј да те видам!
    и јас се придружувам на акцијата за ставање аватари со Каролина
    Нека се засрамат сите што и се потсмеваат на Каролина!Ние треба да се погрижиме да ја прикажеме во најдобро светло, а не да и се потсмеваме.Се најдобро за нашата најмила!
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom