Членови кои реагирале на порака #1

Сите (11) Хаха Хаха (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4) Тажно Тажно (2)

  1. Хаха

   Хоуп

   ümid edirəm од Sunset Blvd.
   • Мислења
    2.492
   • Поени од реакции
    9.480
   • Поени
    175
  2. Хаха

   Tyrael

   • Мислења
    1.130
   • Поени од реакции
    3.562
   • Поени
    175
  3. Тажно

   Del Boy

   You plonker!
   • Мислења
    12.049
   • Поени од реакции
    36.489
   • Поени
    205
  4. Тажно

   Диле Јоргачев

   Одделение за заштита на народот
   • Мислења
    8.666
   • Поени од реакции
    28.087
   • Поени
    205
  5. Ми се допаѓа

   Audiofil

   • Мислења
    4.414
   • Поени од реакции
    5.186
   • Поени
    205
  6. Хаха

   Ska Maniac

   Бараба 113 од Miklagarðr
   • Мислења
    9.643
   • Поени од реакции
    23.655
   • Поени
    205
  7. Ми се допаѓа

   Verdict

   Galadriel
   • Мислења
    2.197
   • Поени од реакции
    2.114
   • Поени
    175
  8. Хаха

   mile.kiro

   49
   • Мислења
    241
   • Поени од реакции
    132
   • Поени
    50
  9. Хаха

   Џонтра Волта

   Qué miras, bobo?
   • Мислења
    9.218
   • Поени од реакции
    56.947
   • Поени
    205
  10. Ми се допаѓа

   Јаневски

   • Мислења
    1.924
   • Поени од реакции
    1.446
   • Поени
    175
  11. Ми се допаѓа

   Ron Burgundy

   • Мислења
    24.255
   • Поени од реакции
    40.004
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom