Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 мај 2020
Мислења
578
Поени од реакции
895
Normalno da niko ne javlja kad rijesenja nema... za sad...
 
Последно уредено:
Член од
8 септември 2021
Мислења
28
Поени од реакции
2
to mi se i cinilo, ta nova zastita je zeznuta. koliko vidim niko je nije uspio jos provaliti
vec ih je par postavilo.
onlygames, i balkanius sam siguran da su je stavili
Автоматски споено мислење:

sreca da ima jos onih koji cuvaju novcei ne ulazu u zastite pa ih se da skenirati
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
to mi se i cinilo, ta nova zastita je zeznuta. koliko vidim niko je nije uspio jos provaliti
vec ih je par postavilo.
onlygames, i balkanius sam siguran da su je stavili
Автоматски споено мислење:

sreca da ima jos onih koji cuvaju novcei ne ulazu u zastite pa ih se da skenirati
Pa neznam ja dali čuvaju novce ili su pametniji od ovih sto ulažu a svedno ih se može gledat.. Svaki server se može gledat uz određene podatke pa da je dao i milijun za zastitu.
 
Член од
8 септември 2021
Мислења
28
Поени од реакции
2
Pa neznam ja dali čuvaju novce ili su pametniji od ovih sto ulažu a svedno ih se može gledat.. Svaki server se može gledat uz određene podatke pa da je dao i milijun za zastitu.
Znaci i za ova dva ti mozes gledati samo neces da kazes kako.

Ili i ti nemozes gledati.
bili su jedni od naj popularijih za mac i sada ih nema nigdje
Автоматски споено мислење:

ako mozes gledati posalji mi da i ja znam kako;);)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Znaci i za ova dva ti mozes gledati samo neces da kazes kako.

Ili i ti nemozes gledati.
bili su jedni od naj popularijih za mac i sada ih nema nigdje
Автоматски споено мислење:

ako mozes gledati posalji mi da i ja znam kako;);)
Nemoznam te.. Mozda si ti vlasnik ili neki preprodavač koji ispipava na koji način se može gledat.. Otkud ja znam pa ovdje ima članova od svuda po 10 naloga.. Jbg sori
Автоматски споено мислење:

Gledajte, svaki server bar njih 99posto ima klijente koji gledaju na mag na stbemu, na aplikacije na smart tv itd..
Znaći nemože da nešto neradi jer to znaći da nebi radilo ni onima koji plate.. Dali kružite. Server mora da radi i da se gleda jer za to i služi. E sada.
Vlasnici mjenjaju naćine konekcije.
Dali stave određeni user-agent, geoblock,
Drugaćiji nastavak, https port, svašta probavaju ali da se nemože gledati to je nemoguće... Uvjek postoji načim, a to je naćin koji treba otkriti.
 
Последно уредено:
Член од
8 септември 2021
Мислења
28
Поени од реакции
2
Nemoznam te.. Mozda si ti vlasnik ili neki preprodavač koji ispipava na koji način se može gledat.. Otkud ja znam pa ovdje ima članova od svuda po 10 naloga.. Jbg sori
Автоматски споено мислење:

Gledajte, svaki server bar njih 99posto ima klijente koji gledaju na mag na stbemu, na aplikacije na smart tv itd..
Znaći nemože da nešto neradi jer to znaći da nebi radilo ni onima koji plate.. Dali kružite. Server mora da radi i da se gleda jer za to i služi. E sada.
Vlasnici mjenjaju naćine konekcije.
Dali stave određeni user-agent, geoblock,
Drugaćiji nastavak, https port, svašta probavaju ali da se nemože gledati to je nemoguće... Uvjek postoji načim, a to je naćin koji treba otkriti.
to je ono sto sam ja pitao dali mozes te konkretne gledati, znam da svako pokusava nesto izmisliti samo ovi su izgleda nasli nacin kako da nas srede.
sad treba se preusmjeriti na druge, koji josnisu poceli da uloze neke novce u blokadu
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Gle zajebavaju me par kanala na određenoj listi.. Nemogu ništa napravit.. Jel zna netko riješenje..
Probao i na drgi tv..
Lista ima na mobotelu tih par kanala zvuk.
Na boxu nema kako kod da podesim.
Rijeć je o par kanala koji rade na drugi codec.. Baca mi poruku koju ću stavit u sliku..
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom