UEFA Europa Conference League

Член од
1 април 2018
Мислења
2.056
Поени од реакции
4.031
Смешно е што го правдате Партизан за поразот од Санта Клара. Па да беа во квалификации за ЛЕ или ЛШ, едно коло немаше да поминат. Овој срање куп го направија баш за гревови како што се они.
Сите противници на Партизан беа подобри од тие на Звезда, иако Партизан играше во ЛК, а овие во ЛШ.
Дунајска Стреда, Сочи, Санта Клара >>> Каират, Шериф, Клуж
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
Џабе трошите време на дебилите. Да им објаснувате што и како, нека си лупаат, оставете ги. ;)
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Сите противници на Партизан беа подобри од тие на Звезда, иако Партизан играше во ЛК, а овие во ЛШ.
Дунајска Стреда, Сочи, Санта Клара >>> Каират, Шериф, Клуж

Мене ме заболе за тоа Ѕвезда какви противници имала. Не правев ниту споредба . Зборував за амбициите на клубот. Никој не им е крив што имаат јадна управа и што за кур не ги бива. Па мора да играат куп за сиромашни.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Македонските екипи веќе цел месец не знаат што е тоа европски фудбал, додека Гибралтар ќе има свој претставник во групната фаза.

 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
пихиихихихиихихиихихихиихихихихикса комплексашот и она малото запршка во секоја чорба зајаче живи се?
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
пихиихихихиихихиихихихиихихихихикса комплексашот и она малото запршка во секоја чорба зајаче живи се?
пиче па тагирај ме бе, зашто овака педерски, подмукло... иначе честитам влеговте во куп славице чуткераш... која фаца си ти абортирана тоа чудо, ме споменува и моли бога да не приметам.
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.206
Поени од реакции
7.992
Mухухухухурихихихихињохохохохохо!!!
Каков дебил од тренер. Успеа со Рома да изгуби од ескими 6-1 :facepalm: :facepalm: :facepalm:
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Рома бе :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Мурињо што побрзо нека се пензионира, нека почне да работи како аналитичар или нека пишува мемоари. Од дно во дно пропаѓа...

Btw и Тотенхем загуби од Витезе. :D
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
Btw и Тотенхем загуби од Витезе. :D
Нормално кога дебилот отишол со резервен состав, а на клупа ставил само младинци, ги одмара ѕвездите. Да му ебам цел фамилијарник португалски на него и на оној кој го постави тука.
 
Член од
3 декември 2014
Мислења
354
Поени од реакции
279
Која посериозна екипа би го сватила посериозно ова натпреварување? Никаков посериозен бенефит немаат освен за тренинг утакмици за вториот тим ништо посериозно.
Ова напреварување повеќе ми е направено за трето класни клубови да се напреваруваат и да идат до завршница на пролет не ми ме чудело во финале да играат некои анонимни екипи а не моменталниве фаворити Тотенхем,Наполи,Рома.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom