Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Јас тој Милинкович не сум го гледал ама тие скаути наши ако мислат дека може да се доразвие нека платат 50м.Сега за овој ги дупат со 50м,а со Мегваер решето ги направија.
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Од ментални причини повеќе од еден Србин во тим е раамно на катастрофа.
 

Newton'

Fapstronaut
Член од
25 јули 2015
Мислења
322
Поени од реакции
290
Јас тој Милинкович не сум го гледал ама тие скаути наши ако мислат дека може да се доразвие нека платат 50м.Сега за овој ги дупат со 50м,а со Мегваер решето ги направија.
Јас го имам неколку пати гледано , и воопшто не ме воодушеви , немаше ич големо влијание на играта на Лацио и Србија . Лани имаше лоша сезона во Лацио , и сега да се донесе во премиер лига за тие пари мислам е неверојатно глуп потег , што ми кажува можда стварно ќе дојде во Man Utd :lolzz: Ed Woodward ladies and gentleman

За тие пари што Лацио ги бара можеа да гo купат Ndombélé , Eriksen, Tielemans или Pepe... и ред други класа играчи , затоа мислам само го користат Man Utd за да генерираат интерес за Миленкович , нема шанси тие пари да ги дадат за него[DOUBLEPOST=1562863958][/DOUBLEPOST]Сега Nikola Milenković ??? 45 милиони???? Што е бе со Србиве што не користат да си ги промовираат имињата :lolzz::lolzz::lolzz: Дај ние да почнеме да постираме вести дека Man Utd сака да го купи Enis Bardhi за 50 милиони или А. Трајковски , стварно со овие fake news претераа
 
Последно уредено:
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.362
Поени од реакции
3.249
Manchester United are ready to offer €80 million to Lazio for Sergej Milinkovic-Savic & that would match Lazio's asking price, according to transfer market expert Gianluca Di Marzio.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Јас го имам неколку пати гледано , и воопшто не ме воодушеви , немаше ич големо влијание на играта на Лацио и Србија . Лани имаше лоша сезона во Лацио , и сега да се донесе во премиер лига за тие пари мислам е неверојатно глуп потег , што ми кажува можда стварно ќе дојде во Man Utd :lolzz: Ed Woodward ladies and gentleman

За тие пари што Лацио ги бара можеа да гo купат Ndombélé , Eriksen, Tielemans или Pepe... и ред други класа играчи , затоа мислам само го користат Man Utd за да генерираат интерес за Миленкович , нема шанси тие пари да ги дадат за него[DOUBLEPOST=1562863958][/DOUBLEPOST]Сега Nikola Milenković ??? 45 милиони???? Што е бе со Србиве што не користат да си ги промовираат имињата :lolzz::lolzz::lolzz: Дај ние да почнеме да постираме вести дека Man Utd сака да го купи Enis Bardhi за 50 милиони или А. Трајковски , стварно со овие fake news претераа
Таман за Елиф Елмас можеме да штанцаме, ќе му го убрзаме трансферот у Италија и можда поише пари ќе извади дечкото :D
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.654
Поени од реакции
9.235
За факинг Лонгстаф 50 милки бара Њукасл. Не се нормални.

Инаку СМС е солиден играч. Лани и со СП, без одмор му го зеде данокот сезонава. Во случај на останување на Погба како што постои можност во партнерство со СМС би било екстра според мене.

Инаку нашите им поставиле на Интер цена од 85м евра. Доколку Интер плаќа наеднаш мислам дека ќе ја намалат малку.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263


Како и секогаш, си пумпаат цени.

Ова за СМС од авион се гледа, уште пред месец два ДиМарцио и Романо пишуваа дека италијански клубови сакаат да го пазарат СМС(милан и наполи изгледа беа, не памтам) за цена од околу 60милиони, а лацио барале 80.
И сеа ваљда не сакаат Италијаниве толку да дадат, па одма муабети од типот, "Јунајтед го сака СМС за 80м како замена за Погба" и "Лотито бара 120".
Е сеа у Италија што нема будала ко Ед и да понуди 80м+ е друг муабет.А и новинариве едвај дочекаа Погба да искоментира нешто, весници да штампаат.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895


Како и секогаш, си пумпаат цени.
Миленковиќ е стоперот, Милинковиќ е везистот, изгледа мисли за стоперот, ако не се има збунето, зошто и Лемина го пишал Ламина :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Миленковиќ е стоперот, Милинковиќ е везистот, изгледа мисли за стоперот, ако не се има збунето, зошто и Лемина го пишал Ламина :D
Може да е и typo ако куцал од телефон. За штоперот мисли :)
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.654
Поени од реакции
9.235
Гостинскиот дрес. Не изгледа толку лошо на играчите
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
https://off.net.mk/offside/fudbal/balkanski-dil-na-vidikj-i-berbatov-vo-shesnaesetnik?fbclid=IwAR2kEVuxyc1AglnOyZPFVzq0tnj7pfMBvnL7g-FMTfd0njQEBeydwln5Ns0

БАЛКАНСКИ ДИЛ НА ВИДИЌ И БЕРБАТОВ ВО ШЕСНАЕСЕТНИК[DOUBLEPOST=1562941441][/DOUBLEPOST]
Мислам дека тука ќе падне дил набрзо, зошто не е прашање сумата туку колкав процент ќе се добие однапред, како со Палас за Бисака.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom