Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
14 април 2012
Мислења
31.543
Поени од реакции
62.442
Од кај го извади детено Матиќ?
:pos:

Ја имам жена му на инстаграм, и на скоро сите слики стомакот и е перфектно скриен, или држи торба пред стомакот, или има дете пред неа. Сега гледам, дете, викам, WTF.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
:pos:

Ја имам жена му на инстаграм, и на скоро сите слики стомакот и е перфектно скриен, или држи торба пред стомакот, или има дете пред неа. Сега гледам, дете, викам, WTF.
Сурогат мајка имаат најдено, сега ми текна :) во Америка е родено детето
 
Член од
26 септември 2013
Мислења
78
Поени од реакции
93
Да не заборавиме дека Видич си беше цепаница и цепаница си остана, никогаш не го достигна разбирањето на фудбалот како Рио.
Видич беше класа над Рио, но сепак не можиш да ги споредуваш имаа различни карактеристики и формираа соврешено партнерство, баш како Рамос и Варан, кога би бирал увек би го избрал Варан пред Рамос од најдобрите години.
 
Член од
21 март 2015
Мислења
1.257
Поени од реакции
1.131
Кејн се повредил,подолга пауза ке има сега се е можно,па и тотенхем да испадне од топ4,Кејн повреден,а Сон оди да игра за Кореја
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Дечки не сум у тек со новостите имам едно прашање,Солскер ке остане ли како менаџер или е само привремено ?
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.543
Поени од реакции
62.442
Дечки не сум у тек со новостите имам едно прашање,Солскер ке остане ли како менаџер или е само привремено ?
Засега е само привремено. За натака, ке видиме. Ако продолжи со вакво темпо, сериозно ке се размислат од управата. По изјавите на играчите, делуваат дека се среќни што играат за него, ма да, изјавите би им ги земал со доза на резерва. Ке видиме како ке се справат со прв полош период. Сега им е ко на меден месец, ама знаеме дека секој меден месец има крај.

Парем, ако го земат Ван Бисака за мали пари, зошто да не.


 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Ме радува веста за Ван Бисака. Дечкото е феномален, нема изгубен дуел за него, ако успеат да го донесат за замена за Валенсија како денес бек супер ќе биде
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
ТФМ ќе го враќале од Фулам, до толку ли е очај и беда? А делуваше надежно
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
^ И лани во КП ја поеба позајмицата (баш Ван-Бисака му го зеде местото) некаде на полу сезона, а сега едвај издржа првите два месеца од сезоната мислам. Бајаги време веќе не е првотимец у Фулам. Сите го гледаа како надежен дефанзивец, ама дечкото изгледа не е да риал диал, штом у вакви екипи не може место да фати. Аксел у Вила делува далеку поздраво од ТФМ.
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Точно ли е дека Солскер сакал да купи десно крило Стивен Бергвијн од ПСВ ако сте слушнале гледале, каков играч е...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom