Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

0nline

ЕУ и Нато Антифашист
Член од
8 јануари 2012
Мислења
103
Поени од реакции
58
поздрав

кажете нешто повеќе за искуствата од иптв,кои регуларни платени листи ги користите,кои канали ги има,цена на услугата,потребна брзина за добар прием на каналите и сл

малку е досадно што оваа дискусија тука се сведе само на поставување на листи кои денес ги има утре ги нема

напишете нешто корисно што ќе му помогни на секој почетник кој сака да користи иптв, за секој од нас кој не сакаат да се ограничени само на мак кабелски и иптв оператори и сакаат за истите услови да добијат многу повеќе квалитетни канали
Нешто различно од македонските оператори е :
https://cccambox.com/lifetime/
Не знам кава е услугата , но за црн петок имаат најинтетесна понуда.
Доживотна претплата.
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Ja radim na stetu foruma,a sta vi radite?Ne mislim konkretno na tebe,ali mislim konkretno na KRALJA i slicne,koji posalju listu na pp i obavezno se ponizeni clan zahvaliti javno kako je dobio listu od kralja.Ja ne odmazem nikom,nego pokusavam da bude isti i KRALJ i onaj clan koji se tek uclani.Hakeri se bave stvarima velikim,a naci listu sa komandom koju ti neko dadne,i uz to trazis da te velicaju oni koji tu komandu neznaju,je zalosno.Sta je to lista?Jel vrijedno,pa da me neko velica ako ja zalijepim /stalker_portal/server/tools/m3u.php .Uskoro ce svi biti kraljevi ,svi koje zanima kako skinuti listu,pa ce se kraljevstvo rapasti svima ,pa ce se tek onda prepoznati ko je znalac a ko je dobio na tanjiru
previse se bavis drugim ljudima umjesto da radis na sebi.
to sto si stavio nastavak za stalker nije pomaganje clanovima foruma nego odmaganje.
shvatice to vecina clanova kad im nitko nebude vise htio(imao) dati listu da gledaju.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
previse se bavis drugim ljudima umjesto da radis na sebi.
to sto si stavio nastavak za stalker nije pomaganje clanovima foruma nego odmaganje.
shvatice to vecina clanova kad im nitko nebude vise htio(imao) dati listu da gledaju.
Ako nastavak zalijepis ti i skines listu i das je nekom,isto si je unistio kad gazda vidi,samo sto u tom slucaju kao ti ispadnes faca sto si nekom poklonio.koliko lista ste vi unistili?U svakom slucaju manje nego bilo ko drugi.I vi hakeri lijepite komande i kao pravite se face sa svojim znanjem.Trenutno JA radim jednu scriptu,bez znanja i pomoci drugih, sa srednjom skolom,i mislim da cu uspjeti,pa ce svaki ponizeni clan foruma imati svoju listu bez da vas mora velicati[DOUBLEPOST=1543218353][/DOUBLEPOST]
Zasto napadate covjeka ako hoce da pomogne nama pocetnica. Hvala mu i mislim da je ucinio za nas puno vise od mnogo vas koji sve znate u vezi iptv.
Hvala @olbih
jos cu olaksati i tebi i ostalim,radim scriptu JA bez svog znanja,koja ce ubrzati potragu za listama,neces morati scenirati sa combom danima,nego klik i ok lista dodje,bez comba.Samo mi treba par dana,da se uklopim .Lista ima milion gotovih,spremljenih na servere,samo jos da sredim da ih scripta skuplja sama,a ne da vas hakeri upucuju na sceniranje sa combom ime:ime i tvrde da mozete naci nesto.[DOUBLEPOST=1543218460][/DOUBLEPOST]
Pa glup znaes sto e glup.Da podelese na PP na clenovi na koi im veruva pa stvarno ce napravese nesto pametno ili najpametno dosega od site.Ama :tapp: za nekolku dena ovoa ce bide bezkorisno isto i kako ovie listi postirani ovde.
Ako ima neki moderator ,a covjek me naziva glupim,zar to nije uvreda i za ban ili opomenu?[DOUBLEPOST=1543218541][/DOUBLEPOST]
http://bitkananeretvi.net:8000/get.php?username=oZcnjmFoGC&password=GghupBn6B7&type=m3u
Ime liste: 0.m3u, Max konekcija: 1, Aktivnih konekcija: 0, Kreiran: 23.10.2018, Ističe: 24.04.2019, Trial: Ne, Status: Active
i ovo nije unistavanje liste a moj post jeste?Kako vas nije stid i reci tako nesto[DOUBLEPOST=1543218797][/DOUBLEPOST]
bolje ti je vrati se na feštu hahah nego njegove gluposti citat hahah
evo ti lajk za tako fine rijeci.Krivo vam ako neko zna skinuti listu kao vi,sto saljete da bi vas neko velicao.I onaj najnoviji clan ce dobiti uputstvo da se ne moli vas i da vam nemora lajkovati svaki vas post samo da bi mu se ti smilovao i poslao listu koja traje par sati i stane,i onda opet iz pocetka[DOUBLEPOST=1543220082][/DOUBLEPOST]evo jedna na poklon sakrivena za ljubitelje dobrih filmova[DOUBLEPOST=1543220161][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1543220219][/DOUBLEPOST] [DOUBLEPOST=1543220454][/DOUBLEPOST]
 
Последно уредено:
Член од
10 ноември 2015
Мислења
30
Поени од реакции
40
Hmm… nešto mi nije jasno! Čovjek do nedavno nije znao kako pokrenuti python a sad već radi skriptu koja će zaštićenu bazu podataka „zamoliti“ da mu da liste!?! Evo da ti malo olakšam: Svoju skriptu stavi na C particiju u folder olbih. Pokreni Command Prompt (naredba cd je za prelazak u drugi direktorij)

Naredbe piši iza znaka >

C:\Users\olbih>
C:\Users\olbih>cd ..
C:\Users>
C:\Users>cd ..
C:\>
C:\>cd olbih
C:\olbih>
C:\olbih>olbihskripta.py

Bilježim se za jednu finalnu kopiju. Ne želim beta verziju!!! :)
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Ako nastavak zalijepis ti i skines listu i das je nekom,isto si je unistio kad gazda vidi,samo sto u tom slucaju kao ti ispadnes faca sto si nekom poklonio.koliko lista ste vi unistili?U svakom slucaju manje nego bilo ko drugi.I vi hakeri lijepite komande i kao pravite se face sa svojim znanjem.Trenutno JA radim jednu scriptu,bez znanja i pomoci drugih, sa srednjom skolom,i mislim da cu uspjeti,pa ce svaki ponizeni clan foruma imati svoju listu bez da vas mora velicati[DOUBLEPOST=1543218353][/DOUBLEPOST]
jos cu olaksati i tebi i ostalim,radim scriptu JA bez svog znanja,koja ce ubrzati potragu za listama,neces morati scenirati sa combom danima,nego klik i ok lista dodje,bez comba.Samo mi treba par dana,da se uklopim .Lista ima milion gotovih,spremljenih na servere,samo jos da sredim da ih scripta skuplja sama,a ne da vas hakeri upucuju na sceniranje sa combom ime:ime i tvrde da mozete naci nesto.[DOUBLEPOST=1543218460][/DOUBLEPOST]
Ako ima neki moderator ,a covjek me naziva glupim,zar to nije uvreda i za ban ili opomenu?[DOUBLEPOST=1543218541][/DOUBLEPOST]
i ovo nije unistavanje liste a moj post jeste?Kako vas nije stid i reci tako nesto[DOUBLEPOST=1543218797][/DOUBLEPOST]
evo ti lajk za tako fine rijeci.Krivo vam ako neko zna skinuti listu kao vi,sto saljete da bi vas neko velicao.I onaj najnoviji clan ce dobiti uputstvo da se ne moli vas i da vam nemora lajkovati svaki vas post samo da bi mu se ti smilovao i poslao listu koja traje par sati i stane,i onda opet iz pocetka[DOUBLEPOST=1543220082][/DOUBLEPOST]evo jedna na poklon sakrivena za ljubitelje dobrih filmova[DOUBLEPOST=1543220161][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1543220219][/DOUBLEPOST] [DOUBLEPOST=1543220454][/DOUBLEPOST]
Pozz!
@olbih, ti samo radi svoj poso, znas da ce biti ljubomornih al ne okreci se na to, kad neko nesto prokonta sta i kako ovi ga osteli napadaju, ko ih sisa, samo naprijed
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Hmm… nešto mi nije jasno! Čovjek do nedavno nije znao kako pokrenuti python a sad već radi skriptu koja će zaštićenu bazu podataka „zamoliti“ da mu da liste!?! Evo da ti malo olakšam: Svoju skriptu stavi na C particiju u folder olbih. Pokreni Command Prompt (naredba cd je za prelazak u drugi direktorij)

Naredbe piši iza znaka >

C:\Users\olbih>
C:\Users\olbih>cd ..
C:\Users>
C:\Users>cd ..
C:\>
C:\>cd olbih
C:\olbih>
C:\olbih>olbihskripta.py

Bilježim se za jednu finalnu kopiju. Ne želim beta verziju!!! :)
zasto me vrijedjaju clanovi ?Jeli dozvoljeno vrijedjanje ovdje?[DOUBLEPOST=1543221869][/DOUBLEPOST]
Hmm… nešto mi nije jasno! Čovjek do nedavno nije znao kako pokrenuti python a sad već radi skriptu koja će zaštićenu bazu podataka „zamoliti“ da mu da liste!?! Evo da ti malo olakšam: Svoju skriptu stavi na C particiju u folder olbih. Pokreni Command Prompt (naredba cd je za prelazak u drugi direktorij)

Naredbe piši iza znaka >

C:\Users\olbih>
C:\Users\olbih>cd ..
C:\Users>
C:\Users>cd ..
C:\>
C:\>cd olbih
C:\olbih>
C:\olbih>olbihskripta.py

Bilježim se za jednu finalnu kopiju. Ne želim beta verziju!!! :)
A ja nisam mislio da cu JA napraviti scriptu koja ce vaditi liste,nego izmijeniti koju je vec neko napravio,kao sto si ti napravio ovu ,umjesto olbih stavim stalker npr i nesto se izmijeni,e tako sam i ja nasao jednu za koju mislim da mogu ako je izmjenim postici da brzo nadje listu,ne iz dva brata i slicno,nego neku koju je vec neko pospremio negdje,kao npr ovu i zar ovo nije ok lista,a takvih ima more,i meni za pocetak je dobro,tako sutra naucim nesto novo,prekosutra jos i eto ga....
 
Последно уредено:
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Ne vidim razlog zasto uopste da napadamo coveka sam pronalazi(o) resenja i njegovo je pravo da radi sa tim sta hoce.Ako on (Olbih) smatra da time pomaze drugima to je njegovo misljenje i ima pravo na svoje misljenje, ne vidim nikakav problem ako je on to sve sam skontao bez icije pomoci.
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Tako je misko :) iako ta varijanta nepali vec odavno al je dao primjer a drugi primjer su scripte al slicno je to samo sto ima vise komandi :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom