Хомосексуалност (општо)

Дали ги оправдувате хомосексуалните врски,бракови и посвојувањето на деца од страна на хомосексуалци


  • Вкупно гласачи
    1.112
S

staycalm

Гостин
Им текна КОНЕЧНО да се внесе сексуалната ориентација и родовиот идентитет во законот за спречување и заштита од дискриминација! Овие од ДПНЕ сеа ќе пропагираат семејни вредности а фина бројка од партијата им се педери и бисексуалци.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
"I'm homosexual and I'm afraid about what my future will be and that people won't like me."

Одличен thread за сите млади геј личности што се плашат за својата иднина, прочитајте ги приказните во коментарите и запомнете, ќе биде подобро!
Патетики.
Секое најпопуларно место на интернетов, последниве години, фура ТЕШКА лгбт пропаганда.
А сите млади се на интернет.
Футурот ќе ви биде нормален ако си го дозволите самите тоа.
А тоа дека НЕКОИ нема да ве сакаат, ај ако не со сила?
 
S

staycalm

Гостин
Патетики.
Секое најпопуларно место на интернетов, последниве години, фура ТЕШКА лгбт пропаганда.
А сите млади се на интернет.
Футурот ќе ви биде нормален ако си го дозволите самите тоа.
А тоа дека НЕКОИ нема да ве сакаат, ај ако не со сила?
Само едно ме интересира, дали ти до толку си со краткотрајна меморија за да не запамтиш мене да не ми реплицираш? Да или не?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Само едно ме интересира, дали ти до толку си со краткотрајна меморија за да не запамтиш мене да не ми реплицираш? Да или не?
Всушност да, имам проблеми со меморијата и некои други симптоми, бев и на невролог и магнет правев, излезе уреден.
Тек допрва ќе се открива шо е работата со мене.
Како и да е, тоа не важи во случајов.
Се додека глумиш и подржуваш фејк батхрт жртви, јас сум тука да контрирам.
 
S

staycalm

Гостин
Всушност да, имам проблеми со меморијата и некои други симптоми, бев и на невролог и магнет правев, излезе уреден.
Тек допрва ќе се открива шо е работата со мене.
Подосаден идиот на форумов не сум видел. Прекини да трупаш со небитни ствари и цитирање мои мислења откако фино те замолив да не ме цитираш.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Подосаден идиот на форумов не сум видел.
Имаш игнор опција.
Ја тебе не те игнорирам затоа што не сакам слободно и без срам тука да ми шириш пропаганди за тоа колку сте угнетени.
 
S

staycalm

Гостин
*Уште еднаш за тие што нема да успеат да прочитат погоре од спам на одреден член на форумов.
"I'm homosexual and I'm afraid about what my future will be and that people won't like me."

Одличен thread за сите млади геј личности што се плашат за својата иднина, прочитајте ги приказните во коментарите и запомнете дека и покрај ширењето омраза од игнорантни луѓе во вашата околина (посебно во Македонија), сепак ќе биде подобро!
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.886
Поени од реакции
14.377
*Уште еднаш за тие што нема да успеат да прочитат погоре од спам на одреден член на форумов.
"I'm homosexual and I'm afraid about what my future will be and that people won't like me."

Одличен thread за сите млади геј личности што се плашат за својата иднина, прочитајте ги приказните во коментарите и запомнете дека и покрај ширењето омраза од игнорантни луѓе во вашата околина (посебно во Македонија), сепак ќе биде подобро!
Нема да го сакаат ако е напорен геј и ако цел живот му се врти околу гејството. Ако е геј кој нормално се понаша секој ќе го сака.
 
Член од
20 јуни 2018
Мислења
15
Поени од реакции
2
Ova ti e najglupo nesto sto sum go cital vo mojot zivot[DOUBLEPOST=1530835733][/DOUBLEPOST]
*Уште еднаш за тие што нема да успеат да прочитат погоре од спам на одреден член на форумов.
"I'm homosexual and I'm afraid about what my future will be and that people won't like me."

Одличен thread за сите млади геј личности што се плашат за својата иднина, прочитајте ги приказните во коментарите и запомнете дека и покрај ширењето омраза од игнорантни луѓе во вашата околина (посебно во Македонија), сепак ќе биде подобро!

Od kogo da se plasat be koj ke gi dira ?! i da te prasam zs nema parada za siromastijata vo Afrika sekoj den umirat lugje za leb a vie pravite paradi za da se ebete u gz po dobro....

I prvi provocirate niz mediumi paa posle koa ke ve tepat idete placete po ambasadi....

Bidete si gej nikoj ne moze da vi zabrani da bidete gej no ne izleguvajte u tv poso nikoj ne saka da zeme primer od vas
 
Последно уредено:
S

staycalm

Гостин
Ova ti e najglupo nesto sto sum go cital vo mojot zivot[DOUBLEPOST=1530835733][/DOUBLEPOST]


Od kogo da se plasat be koj ke gi dira ?! i da te prasam zs nema parada za siromastijata vo Afrika sekoj den umirat lugje za leb a vie pravite paradi za da se ebete u gz po dobro....

I prvi provocirate niz mediumi paa posle koa ke ve tepat idete placete po ambasadi....

Bidete si gej nikoj ne moze da vi zabrani da bidete gej no ne izleguvajte u tv poso nikoj ne saka da zeme primer od vas
zs nema streit parada beeeeee zs nemaaa aaaaaA??!? samo tija pederite sakat da se ebat po ulici i paradiraat da ni gi popeder4at decata uaaa sodoma gomora
 
Член од
20 јуни 2018
Мислења
15
Поени од реакции
2
zs nema streit parada beeeeee zs nemaaa aaaaaA??!? samo tija pederite sakat da se ebat po ulici i paradiraat da ni gi popeder4at decata uaaa sodoma gomora
Jas rekov parada za siromastijata more eben u gz ne rekov straight parada.. Lugjeto u Afrika umiraat za leb i nemaat nikakvi prava a vie barate prava da se ebete podobro u gz ic ne ve razbiram
 
S

staycalm

Гостин
Jas rekov parada za siromastijata more eben u gz ne rekov straight parada.. Lugjeto u Afrika umiraat za leb i nemaat nikakvi prava a vie barate prava da se ebete podobro u gz ic ne ve razbiram
a zs nema streit parada i parada na belcite tuku samo gay pride i black pride???? pravda za nas belcite so edna white pride!! koj e za neka digne dva prsta
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
a zs nema streit parada i parada na belcite tuku samo gay pride i black pride???? pravda za nas belcite so edna white pride!! koj e za neka digne dva prsta
Алекс Ристовск ми се мота у маало ко мува без глава, дај оди среди го.
Он среден а ние ќе одмориме од твоево тролање во темава.
Win-win.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom