Членови кои реагирале на порака #145

Сите (8) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (8)

  1. Ми се допаѓа

   Leo Bonnie

   Кад се врате скитнице
   • Мислења
    4.442
   • Поени од реакции
    5.437
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Morgan Freeman

   Немодератор од Струмица
   • Мислења
    2.919
   • Поени од реакции
    4.363
   • Поени
    175
  3. Ми се допаѓа

   Pelisterec

   од Bitola
   • Мислења
    1.062
   • Поени од реакции
    1.787
   • Поени
    175
  4. Ми се допаѓа

   reddevil4ever

   • Мислења
    7.477
   • Поени од реакции
    6.089
   • Поени
    205
  5. Ми се допаѓа

   Vlatko_Gjorce

   Ѓубре
   • Мислења
    2.550
   • Поени од реакции
    2.511
   • Поени
    175
  6. Ми се допаѓа

   Scirea

   ZARDOZ
   • Мислења
    26.314
   • Поени од реакции
    79.586
   • Поени
    205
  7. Ми се допаѓа

   vlatkobond

   • Мислења
    740
   • Поени од реакции
    284
   • Поени
    110
  8. Ми се допаѓа

   Stefan-kobe

   • Мислења
    37.918
   • Поени од реакции
    106.034
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom