Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 март 2017
Мислења
15
Поени од реакции
6
A sta mislis da je nettv plus legalan? Imaju autorska prava za sve kanale?
druze kao prvo ja nisam piso o nettv plus vec o mts a kao drug kad vec pominjes nettv plus posto ameri a ne mi stoje iza nettv plus onda verovatno imaju KKR, na cijem celu je bivsi sef CIA general Dejvid Petreus su vlasnik svih kablovskih u bivsoj exyu
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
198
Поени од реакции
274
de boki ti meni pokazi kako naci liste bez skeniranja kako sam cito na sf :)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
ovde kad covek vidi-koliko su neki sebi dali prostora,,,,postaje ZABRINJAVAJUCE!!! neznajuci da uskoro ako i imate bar jednu listu za gledat....BICETE SA ISTINOM ZAHVALNI,,,,kada bi vas pitao covek od tih 100-200-600-1000-pa i 1.000.000 lista dal ste se zadrzali na jedan kanal u 5 min.samo-NE!!! vama treba MILIJARDA ,,,,jos kad bi i leteli u svemir ni tad nebi se zadovoljili,,,,KATASTROFA...uskoro kad dodje vreme necete imati ni jednu-a kamoli gde da se dopisujete kao i pre neki dan kad je tema bila zakljucana....sto na drugim sajtovima mozete sanjati....vasa matematika nekih je sa ISTINOM JAKO BOLESNA....OVI LJUDI STO SU DUZE OVDE KOJI PAK IMAJU NEVEROVATNA ZNAJNA-IM SE TREBA DIVITI-MOGU NJIMA NAPISAT SVAKA CAST...ovo ostalo STRASNO JAD I BEDA ... NI SAMI POJEDINI NEZNAJU GDE UDARAJU... koliko su vam ljudi samo dali liste,,,sutra opet,,,,pa opet---i sve opet ma u beskraj...vi bre nemate nimalo ljudskosti izgleda u sebi....dali mislite da cete nekom naudit---da su ovi pasli travu sto su vlasnici LISTA...STRASNO....JOS JEDNOM ALAL VERA OVIM LJUDIMA STO VREDE-INACE OVO OSTALO BICE TE USKORO DA MOLITE AL ISKRENO I ZA KANAL U SD REZOLUCIJI A KAMOLI U HD....bruka
da...dobro receno....
uz ovakvu javnu distribuciju svega...nece biti jos malo nista...
mislite svi da vam je super..ide to..ide,,,ali oni koji u ovo numili dosli su na svoje...
sad je sve javno...
cijenit ce se dobar prijatelj i dobro ce biti ako su se naucile male stvari sa kojima cete moci sebi naci listu...
vrijeme ce pokazati
 

Kajgana Shop

На врв Bottom