Exclusive глупости, кичерај и сељанштана

  • Креатор на темата city
  • Време на започнување

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.379
Сеа не читаат другарките (или они) и викаат: "Остај ги, сељачишта, гледаш дека се љубоморни". :nesum::pos2:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
A бе се прават со сила од убави грди, нешто изводат, се прават интересни.
А не знаат дека државичкава ни е мала и знаеме што говеда се. Ама тоа е, нема спас!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.379
A бе се прават со сила од убави грди, нешто изводат, се прават интересни.
А не знаат дека државичкава ни е мала и знаеме што говеда се. Ама тоа е, нема спас!
Игор е паметно човече... Погодена му е песнава.
.
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
и ја еве болна лежам од љубомора, замисли она е високобуџедна а јас можам само вода да и носам..да љубоморна сум..до вчера ја шутираа низ маало, сеа фаца е..
и ациде тешко да го читаат ова до хај5 и мсн се стигнати.
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Жаре е типот кој води и е обожуван од мнооооооооогу форумџики тука..
имаше и слики од него ,за најсекси маж..незнам зашто..
низок е глуп е скопски фраер што мисли дека е фаца..
Низок е ако имаш метро девеесет. :icon_lol:

А за глуп...треба да имаш направено муабет за да знаеш. Не дека го бранам или нешто, ама далеку е од глуп.

Е сеа тоа што води таква дебилна емисија е друга прича...:icon_lol:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Најтрагично е тоа што објавуваат вести кои се стари може едно добри 5-6 дена, или па некои американски трач глупости кои ни самите американци не ги засегаат.
Ама кога ќе ги слушнам : "Денес посветивме малку внимание на македонскиот џет-сет..." :nesvest:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.294
Поени од реакции
45.832
Таа шо шета по дискотеките ја знам од комшилук ми е, :) порано знам сереше за нас малските како сме биле говеда и клошари ли не знам што али никој не и го зема за зло шо да и праиш сеа мислам дека отселена е негде...
Водителот шо му фали бе порано и утакмици коментираше на ТВ и глумеше во серии и све,личи на прибран дечко не глуми ко што обично глумат сите ајвани што се појавиле на ТВ онака прифатлив е :toe:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
ВАУ!!!!

X-Ve.



Денес Пенелопа им беше гостинка, and she make out with тој антипатичниот водител, како и да се викаше. Него, природни и` се, и пиела млеко... и и и пилешки копани јадела!!!(да, копаните не биле месо, и не носела крзо нешокаодемек ги штити животните. Епа нормално сами меѓу себе ако не си се штитат, кој ќе ги штити*)




*не е прашање, констатација е.
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Не знам денеска кој му беше гостин ама случајно начекав и гледав. Нема многу да јадам, туку само кажувам дека ми се згади животов. Имаа онака ко некое безвезно анкетче со типки во кафич и ги прашуваа дали им зависи тоа каква кола има дечко им. Поголем дел одговорија дека да, дека не би оделе со некој клошар шо има фичо и дека сакаат икс петка или нешто слично. Верувајте, ми се згади. 4 real.
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Брат не се плаши, то е игра на медиумите да внесат страв кај народот... знам јас иам гледано документарец со Мајкл Мур за тоа. Битката за КоМБАЈН се зовеше.


Ќе те вработам, т.е. ќе бидиме ортаци во голема I.T. фирма и ќе иаме конкуренција само од ГУгл! И X6-ки ќе возиме, само ти не се фрустрирај.
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Брат не се плаши, то е игра на медиумите да внесат страв кај народот... знам јас иам гледано документарец со Мајкл Мур за тоа. Битката за КоМБАЈН се зовеше.


Ќе те вработам, т.е. ќе бидиме ортаци во голема I.T. фирма и ќе иаме конкуренција само од ГУгл! И X6-ки ќе возиме, само ти не се фрустрирај.
Bowling for Columbine, не можев да дочекам да излези, чути шо имав контакти во локалната видеотека го гледав навреме.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Aj да бараат дечковци со коли и некои побогати ама и тие да поседуваат некое богатство, да претпоставиме иако и тоа не чини, не ја прави среќата,.... ама некои сељанки што до вчера не знаеле да читаат и пишуваат, вода во очи што немаат да бараат аги, паши и бегови? Ај донт тинк соу!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Aj да бараат дечковци со коли и некои побогати ама и тие да поседуваат некое богатство, да претпоставиме иако и тоа не чини, не ја прави среќата,.... ама некои сељанки што до вчера не знаеле да читаат и пишуваат, вода во очи што немаат да бараат аги, паши и бегови? Ај донт тинк соу!
Што ти е бе, они имаат...штикли! Од 600 денари, кинески. Најмоќното женско оружје на денешницата :pos2:
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
“Најпосетуваниот сајт“ :tv: кое ефтино срање.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom