Членови кои реагирале на порака #2359

Сите (9) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (6) Гнев Гнев (3)

  1. Гнев

   The Accountant

   • Мислења
    1.757
   • Поени од реакции
    2.239
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   Partizanen banditen

   Психијатриски случај
   • Мислења
    5.606
   • Поени од реакции
    16.590
   • Поени
    205
  3. Гнев

   Harald

   King of Norway од Scandinavia
   • Мислења
    3.282
   • Поени од реакции
    9.308
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   Nino Manchester

   Oŋce α RED, αlwαys α RED
   • Мислења
    14.530
   • Поени од реакции
    17.887
   • Поени
    205
  5. Ми се допаѓа

   The xx

   Russia state-affiliated bot. ☑️
   • Мислења
    6.397
   • Поени од реакции
    12.129
   • Поени
    205
  6. Гнев

   Генерал

   44
   • Мислења
    2.858
   • Поени од реакции
    10.604
   • Поени
    175
  7. Ми се допаѓа

   Strongxo

   • Мислења
    57
   • Поени од реакции
    149
   • Поени
    80
  8. Ми се допаѓа

   Kambek

   • Мислења
    2.716
   • Поени од реакции
    3.875
   • Поени
    175
  9. Ми се допаѓа

   бристол

   • Мислења
    2.568
   • Поени од реакции
    9.042
   • Поени
    150
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom