Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.430
Поени од реакции
9.340
Жално е како осамените луѓе ја искажуваат болката која ја осеќаат зошто немаат никој. Со вреѓања и лош хумор. Среќа што постојат социјалните мрежи, па да се најдат неколку осамени душички барем муабет да си направат, па еве јас сум толку хумана и добра што ги оставам таквите од жал зошто ми е грев да си поиграат малце со мене. Не знам како е да си до тој степен осамен, ама можам да претпоставам по тоа што го читам.

Сериозно и најискрено ми е жал за овие луѓе. Нека си поиграат уште малку, ама треба да бидат свесни дека надвор од нет мене ме нема. Никој нема. Толку злоставувани и булинговани како мали, тоа е повеќе од очигледно, играјте си тажни душички, барем по социјалните мрежи осете се битни и интересни. Тука е дадичка да си играме заедно и дадичка не ви се лути за ништо, зошто на дадичка и е жал. :(
 
Член од
9 јануари 2022
Мислења
140
Поени од реакции
123
Сите тука плачат по мене, а јас едноставно немам време за форумот. Ја објавија новата сезона на "Ѓаволско грло": "Есента на демонот"; третата сезона на "Сончев брег", започна и новата серија "Алфа". Нема време за форумот. :/
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.642
Поени од реакции
81.648
Треба со закон да се забрани бремени жени да доаѓаат на работа, ама онака стриктно уште пред да и се забележи стомакот прати ја на породилно, и нека му ја јаде душата дома на тој што ја наполнил... Никој не е должен да ги трпи нејзините изливи на бес на работното место.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.433
Поени од реакции
19.635
Драа

На страну тој што беше срање карактер,политички платеник да еде гомна,ми и бугари исти хаха,цркфе да се запалиф ха.Па тој ни Хепта не га сака.
Мирко Попоф беше и те како влијателна личност у андерграунд клаберстфо у државичку ни.Пионир на електро журчиња и Пиемџи продукцију.Јез да беше урбано амфетаминско гомнојадче,он си гу разбираше смислу на музику и имаше придонесено за клабинг културу.Обожаваше винил џез продукцију,дискџокејстфо као што викаше он,имаше речник,ама кд беше у питање државни интереси,поган речник,за паре.
Ја преко десет пута сам се топија на његови електро сетови.Мдматор невиден е.
Он га спои синт поп и електро у едно, спои ги кремци и таблеташи у исто друштфо.Имаше визију,не да не.
Он најубаво устфари ги објасни Скопјанке.

Она е одлична ученичка.
Она крка екстази.
Она се гади од сељаци.
Она прави лице кога мора.
Скопјанка.

Рип дип подочњаку.
Гомнојадци туја се раѓаф и умираф на кило.
Квалитетни клабери,ретко.
 

enzo8

ファックユー
Член од
1 октомври 2023
Мислења
310
Поени од реакции
921
Ја гледам серијава The Gentlemen на нетфликс и неможам да престанам да го замислувам овој Џими како нашиов Костиќ, иста фаца, разлеан мозок низ универзумот, чиста душа. :love:
 
Член од
20 април 2023
Мислења
689
Поени од реакции
1.535
parva mora da se rastopish za da uzivash na toj grev shto go velichish so pola diskografija ukradena muzika
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.294
Драга..

Знам дека си уморна, и дека не можеш да престигнеш да избришеш толку профили, колку што Костич може да направи :D

Ама ај остај го, бар за проба една вечер?
Плииизззз :angel:
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.433
Поени од реакции
19.635
У минуту сто сто сто
Тооо Костиќ тоооо...

Отфорено прашање.
Дали се сеќаш уопште дека претходно си правија акаунти?
И што е сфрха на сфе овој?
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.703
Поени од реакции
19.753
Драга,
Идам вчера у емрџенси да земам пациент со пукнат апендикс.. влагам они се распослале неговите со јадења на земја ифтар тераат, ја разбирам вера се ама бе да јадеш у итна.. замалце и влегов со кломпа у шопската салата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom