Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
AI i IPTV: Transformacija Budućnosti Televizije

Dragi članovi Kajgana IPTV foruma,

Danas ćemo istražiti kako umjetna inteligencija (AI) mijenja pejzaž IPTV industrije. AI nije samo skup slova; on je sila koja revolucionizira način na koji gledamo TV, i mi smo svi dio te promjene!

Personalizacija Iskustva Gledanja: AI analizira naše navike gledanja i interese kako bi nam pružio personalizirane preporuke. Zahvaljujući AI-u, svatko od nas dobiva savršenu listu sadržaja, prilagođenu našim preferencijama.

Poboljšana Kvaliteta Usluge: Pružatelji IPTV usluga koriste AI za bolje razumijevanje naših potreba. To znači bolju kvalitetu streaminga, manje prekida i više sadržaja koji nas zaista zanima.

Globalno Iskustvo Gledanja: AI omogućuje automatsko prevođenje i titlovanje, što znači da možemo uživati u omiljenim emisijama na našem materinjem jeziku, bez obzira na to gdje se nalazimo u svijetu.

Kako vi vidite budućnost IPTV-a s AI inteligencijom?

Vaši Dojmovi: Podijelite svoje misli i iskustva! Svaki vaš komentar pridonosi ovoj uzbudljivoj diskusiji.


I da ne zaboravimo, evo jednog primjera u praksi 4K Full HD video! Nedavno sam objavio video na YouTube-u koji istražuje utjecaj AI-a na IPTV industriju. U ovom videu istražujem konkretne primjere kako AI mijenja način na koji konzumiramo televiziju, te kako se to odražava na nas kao korisnike IPTV usluga. Pogledajte ga ovdje i podijelite svoje misli!


Hvala vam što ste dio ove diskusije. Veselim se vašim komentarima i idejama!

S poštovanjem, ELMU986
Evo sta ova tvoja Al kaze na ovo tvoje izlaganje hahaaa.
Citiram:
Forumi koji promoviraju nelegalno gledanje IPTV-a su često u prekršaju zakona o autorskim pravima. Osobe koje vode takve forume mogu biti podložne kaznenom progonu i završiti u zatvoru, ovisno o zakonima njihove zemlje.
U Švedskoj, zakoni o autorskim pravima također strogo reguliraju distribuciju i korištenje sadržaja putem IPTV-a. Osobe koje promoviraju nelegalno gledanje IPTV-a mogu biti podložne kaznenom progonu i zatvorskoj kazni prema švedskim zakonima.
Автоматски споено мислење:

Dok je intera, gledace se ART ;)

A i sve ostalo sto se pozeli :pijani:
Uh stvarno uzivas u toj art listi jel imas i budilicu upaljeno kad moras opet hahaaaa
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Sta je dibler malo te svrbi aaaa,si ga pocesi.Nekad kad su dosli njemci na vlast u izloge su stavljali hitlera,a kad su dosli partizani stavljali tita.Sad se nadi u koju grupu spadate.Umjesto da podrzite onog koji vam je godinama davao vi ste u izlog stavili sliku.Il oces da budem konkretniji i slikovitiji.Ja svoj karakter nisam prodao za neku bezveznu cuclu koja nema pojima o iptv.
Cuj ti traktoristu,svasta on prica o karakteru hihihi.Ti si obicna fukara bez karaktera zar nevidis da te svi izbegavaju daj se probudi sramoto jadna.
Автоматски споено мислење:

Dok je intera, gledace se ART ;)

A i sve ostalo sto se pozeli :pijani:
Nemoze on interu prici,inter je legenda.Hvala interu na svemu.
Автоматски споено мислење:

ma ti si se prodao bezbroj puta kao i tog kojeg spominjes. To znamo svi kao i taj koji je inace moj odlican drug i ovo je zadnji put da ga spominjem jer nije fino stavljati ga u istu recenicu s tobom. Nikad nisi bio za vjerovati i to sam svima govorio cijelo vrijeme i na kraju se to i ispostavilo. A taj kojeg tako nazivas ti je do skora bio prijatelj i to je odlican pokazatelj tvog "karaktera". Covjek koji ti je sve dao zadnjih desetak godina nece ni da cuje za tebe i to je ono sto tebe svrbi a? Nego kad ces mi vratiti lovu za forum? Nisi u stanju pokrenuti py skriptu jbt mora ti se sve korak po korak objasnjavati :lolzz:da ne pocinjem o nekim drugim stvarima.
Drug nespustaj se na njegov nivo,ti si osoba koja ce ceni nije ti on ni do kolena.
 
Последно уредено:
Член од
2 јуни 2016
Мислења
412
Поени од реакции
1.721
Pozdrav @dilber dovoljno si rekao da se stara raja jos uvek drzi bez obzira na okolnosti, a onaj ko nije deo te raje nek se zamisli zasto nije deo iste...
Bravoo beli ovo si perfektno napisao.
Автоматски споено мислење:

Sad si gotov. Ne da ce ti,doticni,ugasit ART vec i internet,ako tako nastavis...;)
Inter to ponovo upali drug....;)
Автоматски споено мислење:

ma ti si se prodao bezbroj puta kao i tog kojeg spominjes. To znamo svi kao i taj koji je inace moj odlican drug i ovo je zadnji put da ga spominjem jer nije fino stavljati ga u istu recenicu s tobom. Nikad nisi bio za vjerovati i to sam svima govorio cijelo vrijeme i na kraju se to i ispostavilo. A taj kojeg tako nazivas ti je do skora bio prijatelj i to je odlican pokazatelj tvog "karaktera". Covjek koji ti je sve dao zadnjih desetak godina nece ni da cuje za tebe i to je ono sto tebe svrbi a? Nego kad ces mi vratiti lovu za forum? Nisi u stanju pokrenuti py skriptu jbt mora ti se sve korak po korak objasnjavati :lolzz:da ne pocinjem o nekim drugim stvarima.
Dilber drug stara garda te podržava.
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Ne znam sta bih dodao.....jos na sve ovo a imao bih dosta...
Zna se ko su ljudi ko su stručnjaci ko su jajare,muljatori,da ne kazem ozbiljnije reci nacisti nacionalisti ped.. i slicno....Ne treba vrsiti politicke debate istorijat i slicno...cemu sve to...muka mi bude od svega poneka ovo je hobi nekom...(ko je kako dosao do para i to se zna ko se cime bavio i bavi...)Da dodam samo da ne budem nedorecen ili da me pogresno neko shvati..dali neko uzgaja kokos pilice veverice,vozi avion,traktor,kosi travu ako to radi casno i posteno svaka cast od mene i respect,Zna se ko jedelio na forumu ovde i svugdje i kapom i sakom (nekad-a i previsedelio ikome ne treba al..) a neko nikad....inter (zokoniko..) je moj dobar prijatelj i ostace to ne zbog necega sto ima ili zna ,nego zbog svoje ljudskosti,nesebicnosti...i svi koji su uz njega su i moji prijatelji...
 
Последно уредено:
Член од
14 ноември 2017
Мислења
95
Поени од реакции
111
uh da i meni ovaj ne ugasi ART jbt dobro je radi pozdrav za raju
 
Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
ma ti si se prodao bezbroj puta kao i tog kojeg spominjes. To znamo svi kao i taj koji je inace moj odlican drug i ovo je zadnji put da ga spominjem jer nije fino stavljati ga u istu recenicu s tobom. Nikad nisi bio za vjerovati i to sam svima govorio cijelo vrijeme i na kraju se to i ispostavilo. A taj kojeg tako nazivas ti je do skora bio prijatelj i to je odlican pokazatelj tvog "karaktera". Covjek koji ti je sve dao zadnjih desetak godina nece ni da cuje za tebe i to je ono sto tebe svrbi a? Nego kad ces mi vratiti lovu za forum? Nisi u stanju pokrenuti py skriptu jbt mora ti se sve korak po korak objasnjavati :lolzz:da ne pocinjem o nekim drugim stvarima.
zar on ne razara panele - nevidljivo?! pitam za druga...
 
Член од
20 септември 2020
Мислења
49
Поени од реакции
123
Ne znam sta bih dodao.....jos na sve ovo a imao bih dosta...
Zna se ko su ljudi ko su stručnjaci ko su jajare,muljatori,da ne kazem ozbiljnije reci nacisti nacionalisti ped.. i slicno....Ne treba vrsiti politicke debate istorijat i slicno...cemu sve to...muka mi bude od svega poneka ovo je hobi nekom...(ko je kako dosao do para i to se zna ko se cime bavio i bavi...)Da dodam samo da ne budem nedorecen ili da me pogresno neko shvati..dali neko uzgaja kokos pilice veverice,vozi avion,traktor,kosi travu ako to radi casno i posteno svaka cast od mene i respect,Zna se ko jedelio na forumu ovde i svugdje i kapom i sakom (nekad-a i previsedelio ikome ne treba al..) a neko nikad....inter (zokoniko..) je moj dobar prijatelj i ostace to ne zbog necega sto ima ili zna ,nego zbog svoje ljudskosti,nesebicnosti...i svi koji su uz njega su i moji prijatelji...
Zokoniko uvek i svima izlazio u susret. Ako ima neka statistika ko je najvise podelio na forumu sigurno je u top 3,a 99% je na prvom mestu
 
Член од
4 октомври 2023
Мислења
4
Поени од реакции
2
Ima li neko iskustva sa hakovanjem Iris tv boxa od telekoma? Ukuca se neki kod i onda se podesi da se ne pokreče aplikacija Iris go koja je instalirana već se uređaj ponaša kao android box i na njemu se može instalirati aplikacije potrebne za gledanje iptv strimova.
Kao kod SBB android boxa.
 
Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
Ima li neko iskustva sa hakovanjem Iris tv boxa od telekoma? Ukuca se neki kod i onda se podesi da se ne pokreče aplikacija Iris go koja je instalirana već se uređaj ponaša kao android box i na njemu se može instalirati aplikacije potrebne za gledanje iptv strimova.
Kao kod SBB android boxa.
neke modele mozes (HPH07 i HP4024 msm da mogu ova dva modela e sad neznm jesu li iris ili supernova) a neke ne mozes da koristis kao android box.. isto tako i supernova boxovi neki mogu da se iskoriste a neki ne.. proguglaj negdje je neko vjerovatno pisao o tome..
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom