Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 април 2017
Мислења
24
Поени од реакции
18
u kom smislu razocarenje? ukusi i potrebe su razliciti.. neko trazi listu sa 7000 kanala a nekome je dovoljno i 700 kanala, neko trazi listu sa ogromnom videotekom a neko ne, neko trazi listu koja je stabilna a ne natrpana..
U pravu si gss-s, o ukusima i potrebama nema smisla raspravljati
 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Ne treba ti Dux ta lista veruj mi , cisto razocarenje..
Не би рекол. Воглавно сите листи личат една на друга според изборот на канали, но и секоја има нешто специфично.
Reddevils ги има сите играни македонски филмови или поголемот дел од нив. Ниедна друга листа го нема тоа.
500.png
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.902
Поени од реакции
7.570
Не би рекол. Воглавно сите листи личат една на друга според изборот на канали, но и секоја има нешто специфично.
Reddevils ги има сите играни македонски филмови или поголемот дел од нив. Ниедна друга листа го нема тоа.
Прегледај го приврзокот 410077
И оваа листа каде ја има да се истестира на телевизор?
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
И оваа листа каде ја има да се истестира на телевизор?
Мислам дека на benchmark форумот можеше да се најде сопственикот. Јас ја имам од поодамна не ми е дадена за тест. Секако дека може да се тестира и оди на тв но прeку андроид бокс.
 
Член од
1 март 2017
Мислења
163
Поени од реакции
82
Ti da si neki haker nebi pitao ovo pitanje.hahah.
Pošalji mi listu od reddevils.com i kažem ti adresu... Sve je ovdje razmjena. Prošlo vrijeme robin huda
Ha ha jedino se je moglo od hopcupa nešto naučiti, a ti dux4 svakako nisi nikada ništa pametno dijelio , a kamoli znanje.
develop.artiptv.eu - protocol.iptv-max.com - s3.phorious.art - mag.link-tv.net - 5k.ntvott.info
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ha ha jedino se je moglo od hopcupa nešto naučiti, a ti dux4 svakako nisi nikada ništa pametno dijelio , a kamoli znanje.
develop.artiptv.eu - protocol.iptv-max.com - s3.phorious.art - mag.link-tv.net - 5k.ntvott.info
Nit nije cilj nesto sta vredi dijelit ,a kamoli nekog ucit.Na kajgani mozes jedino naucit ciji je duzi.
 
Член од
8 мај 2020
Мислења
116
Поени од реакции
126
Smijem li ja odg na ovu poruku :)
Malo da puknemo raspravu na kajgani kao u stara dobra vremena lol
Vjerovo ti meni ili ne vise mi nedostaju ljudi na ovom forumu sa kojima sam se svadzao i vodio ratove ovdje uhh kad se sjetim to je bilo kao kad je treci rajh napadao Rusiju...
Potpisi se kao Internacional da svi znamo ko si :)
Nije to covjek koji ti mislis. Znam ovoga...Nije Internacional.
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
1.691
Поени од реакции
2.276
Дали има некој да сподели м3у листа? Претежно со филмски и спортски канали.

Фала
 
Член од
12 март 2024
Мислења
400
Поени од реакции
539
Temava e satplus i balkandigitalsat pred 20 godini
arena sport premium ima nekoj bez seckanje? Za Liga na Sapmioni, no share only me.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom