Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Имаш повеќе со добри видеотеки
datacentar, placa.work, reddevils, gradina ...
Има и еден сервер со интересно име :pos:, само вод:
bad-ass-iptv.com
дата центар со мк адреса тешко да се гледа,плаца одамна не ја гледам(не ми е инетресна),реддевилс се многу спори со апдејти, градина е добра (y)ама отт глобал се закон до сега најдобри и најбрзи исти како нордик, еве ја гледам true detective на HBO, навечер иде на ХБО Макс а наредниот ден ја ставаат на голбал, итн..итн.....исто и нашата гига многу брзо ажурира подобри се од градина.(y)
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Art uvek i svuda nekad bio veliki izazov sad više ne, jer ga svi živi povadiše.... Nego šta se dešava to sa gradinom, počinje da mi pomera živce opasno, taman se smirim i sad opet nešto menja, em mi sve pocrkalo, em ono što nije radi samo u sfvip.... dokle ide to sa ovim mudrovanjem i zaštitama, ja snagu gubim....
Автоматски споено мислење:


pa gradina koliko ja znam ide do jaja sa ubacivanjem i to redovno.... da mi je neki strani takav i da se smirim sa traganjem
Koliko su gradinu tresli i okolo se razbacivali listama uopšte nije čudo da se čovjek uozbiljio. Imao je mnogo rupa pa ih zakrpio. Skoro sve :D
Автоматски споено мислење:

Art uvek i svuda nekad bio veliki izazov sad više ne, jer ga svi živi povadiše.... Nego šta se dešava to sa gradinom, počinje da mi pomera živce opasno, taman se smirim i sad opet nešto menja, em mi sve pocrkalo, em ono što nije radi samo u sfvip.... dokle ide to sa ovim mudrovanjem i zaštitama, ja snagu gubim....
Автоматски споено мислење:


pa gradina koliko ja znam ide do jaja sa ubacivanjem i to redovno.... da mi je neki strani takav i da se smirim sa traganjem
Koliko su gradinu tresli i okolo se razbacivali listama uopšte nije čudo da se čovjek uozbiljio. Imao je mnogo rupa pa ih zakrpio. Skoro sve :D
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Art uvek i svuda nekad bio veliki izazov sad više ne, jer ga svi živi povadiše.... Nego šta se dešava to sa gradinom, počinje da mi pomera živce opasno, taman se smirim i sad opet nešto menja, em mi sve pocrkalo, em ono što nije radi samo u sfvip.... dokle ide to sa ovim mudrovanjem i zaštitama, ja snagu gubim....
Автоматски споено мислење:


pa gradina koliko ja znam ide do jaja sa ubacivanjem i to redovno.... da mi je neki strani takav i da se smirim sa traganjem
na gradina slika nije bas najbolja, a za strani serveri imas nordic, clientportal, pro.ipcover- francuski veoma dobar...itd..
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Koliko su gradinu tresli i okolo se razbacivali listama uopšte nije čudo da se čovjek uozbiljio. Imao je mnogo rupa pa ih zakrpio. Skoro sve :D
Автоматски споено мислење:


Koliko su gradinu tresli i okolo se razbacivali listama uopšte nije čudo da se čovjek uozbiljio. Imao je mnogo rupa pa ih zakrpio. Skoro sve :D
E jbg... znači dići ruke i to je to.... ali da na njoj sam se i učio da skeniram hahahahaa ali bio je dobar i tad kao i sad.... Znam da nikad neće zatvoriti sve rupe, neko je nekad ovde napisao da su serveri toliko bušni da to nikad neće zatvoriti i to bukvalno svi serveri, šteta što nemam toznanje za sebe, ali šta je tu je idemo dalje još jedan server u nizu koji ću bataliti
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
jajcata na kajgana:pos::pos::pos:
(Nego, reci nam koja lista ima najbolja videoteka, koja najbrze azurira serije i filmove.)
Najbrze azurira allgames, dva brata,ott global.I ta tri servera su top.Stim da su serveri mrak nema da stucne nista.
I da obavezno ih gledat ko stalker onda dolaze do punog sjaja.
Tsp i diogen su me razocarali po tom pitanju,art pogotovo sta se tice vod sekcije.A tsp i diogen imaju isti vod tako da ne vidim razliku neku cak mislim da tsp ljepse rade kanali nego diogen.
A strani meni najbolji koji ima sve od vod koji je brutalni i serije i filmovi isto strasno puno kanala
mag.asztv.com:80
Meni on odgovara jel doslovce svaku seriju i film iz vod mogu titlovat naravno ako postoji titl za nas jezik ,bez obzira na kojem jeziku.
Tako da su meni sad strane liste zanimljivije nego nase.A do njih dolazis samo tako .
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
To "najbrže ažurira", u principu, znači od 7 do 10 dana, čekaju se prevodi titlova u exyu jezike jer niko ne postavlja neprevedene filmove, serije.
Za gledanje filmova, serija su torenti i dalje neprevaziđeni, nove epizode popularnih serija se pojave takoreći odmah, a filmovi kad za to dođe vreme.
Lično koristim ovaj torent portal, ima sve i ne čeka se 7 do 10 dana ;)
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Koliko su gradinu tresli i okolo se razbacivali listama uopšte nije čudo da se čovjek uozbiljio. Imao je mnogo rupa pa ih zakrpio. Skoro sve :D
Автоматски споено мислење:


Koliko su gradinu tresli i okolo se razbacivali listama uopšte nije čudo da se čovjek uozbiljio. Imao je mnogo rupa pa ih zakrpio. Skoro sve :D
Ako ti art nije izazov brate pošalji mi
M3u file koji radi u hr i koji neče prestat sa radom za 36 sati. Haha
Hvala unaprijed ali čisto sumnjam.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ako ti art nije izazov brate pošalji mi
M3u file koji radi u hr i koji neče prestat sa radom za 36 sati. Haha
Hvala unaprijed ali čisto sumnjam.
Njega smo izbusili popreko sad smo tu gdje jesmo.Manjina uziva a ova druga vecina sta se navukla sad azurira hahaaa.
Jedino za dobru sliku to sad vredi da se postavi na jajcata na kajgana i da se svi dive.Vis sta sam primjetio niko nije slikao njihovu apk da ide nije valjda da nemamo takvog znalca ovdje
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
A koga sam ja to ugasio? I uopce da li je moguce da bilo ko na ovom svjetu ugasi nekome bilo koji iptv panel tako sto ce objaviti neku listu ?


Obojica se pucate u prsa i prezentirate kao neki strucnjaci cjelo vrjeme, a pisete stvari koje pocetnici iptv tematike znaju da nije moguce.
Znam da ne volite niti mene niti balkan iptv club ali da se blamiratei pisete takve ne istine to je van racionalnog i povjerova ce vam samo neko ko nema veze o ovom nasem iptv svjetu.
Nemam namjeru da se raspravljam ovdje sa bilo kim tako ni sa vama obojicom takodze, kritika ukoliko je konstruktivna svima je dobro dosla ali vas molim da ne iznosite ne istine i nekome stavljate stvari na teret nesto sto niko ne moze uraditi.


E cuj pogasio liste, pa koje su to liste, kako se zovu ? I na koji nacin sam ja to uradio ?



Citiram........

Šta Prvi Klub IPTV čini tako jedinstvenim? ✨ Tajanstvenost: Ova lista se krije od očiju javnosti godinama. Nikada je nećete pronaći na bilo kojem drugom forumu ili platformi. To je kao da otkrijete dragoceni dragulj koji je dugo bio skriven od sveta. ✨ Kvalitet: Prvi Klub IPTV donosi neuporedivu kvalitetu streaminga,...itd ,itd.... bla bla ........

To uopste nije tocno ja ju mogu ovdje slikat lista ko lista ne vredi nista tako da nije istina to cak mogu ovim koje znam poslat na uvid nikakakav dragulj i nije skriven od nikog cak mogu rec da ju niko nit nece hahaaaa.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Njega smo izbusili popreko sad smo tu gdje jesmo.Manjina uziva a ova druga vecina sta se navukla sad azurira hahaaa.
Jedino za dobru sliku to sad vredi da se postavi na jajcata na kajgana i da se svi dive.Vis sta sam primjetio niko nije slikao njihovu apk da ide nije valjda da nemamo takvog znalca ovdje
Ne izazivaj me da stavljam sliku haha
 
Член од
27 август 2013
Мислења
70
Поени од реакции
308
moram da stanem u odbranu fluss listi..
Po meni jedna takva lista ili portal vrijedi vise od 100 mac listi
da je tako lose nebi legalci i sve jace , bolje liste ( pojedine liste imaju svoje fluss kanale ) isle u tom ili takvom kodiranju ( stream )..
pozzz..
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
Ako ti art nije izazov brate pošalji mi
M3u file koji radi u hr i koji neče prestat sa radom za 36 sati. Haha
Hvala unaprijed ali čisto sumnjam.
poznam osobno gospodina koji gleda art duže od 36 sati hahaha :aplauz:, naravno ja osobno ne gledam tu listu , ali lijepo ju je imat jer je stabilna i bilo bi lijepo da netko stavi blackstar listu čujem da ju nitko nije probio, navodno najbolja lista domaća trenutno https://blackstar.ovh/c/
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom