Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
За сликари овде имате тема:

За некои членови, држете се до темата.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Moram rezoluciju smannjivati da bi slika stala :(
Samo realno naj realno nikada me taj Art nije privlacijo ,kriminalnu je sliku napravijo u poslednje vreme .
Par filmskih su OK kvalitet ovo drugo napravijo tetris na vecim televizorima je loso za gledanje .
Ali posto ga izmerismo i vidosmo koga ima koga nema mozemo na spavanje :pos:
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.861
Поени од реакции
3.103
Nisam to ja napisao citam ono sta Elmu986 stavio u spojler one slicice pa pise za svaki server,za narodno pise sakriven ko suho zlato,tvviet nadmasuje sva vasa ocekivanja.Sad Luc Lucu ruzice cveteju hahaaaa.Najbolja mi ova za diogen lista koju niko drugi nemoze naci.
Jedino arta nema i dva brata hahaaaa.
Samo komentiram slicice u spojleru nis ne kazem sta nije tamo napisano:angel::)
Sve slučice što je stavio gledamo i ja i ti. Plus art. Jedina razlika je što nismi platili donaciju na forumu.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Moram rezoluciju smannjivati da bi slika stala :(
Samo realno naj realno nikada me taj Art nije privlacijo ,kriminalnu je sliku napravijo u poslednje vreme .
Par filmskih su OK kvalitet ovo drugo napravijo tetris na vecim televizorima je loso za gledanje .
Ali posto ga izmerismo i vidosmo koga ima koga nema mozemo na spavanje :pos:
Nema dokaza vise sad da na rijec vjerujemo,zene nemogu potvrdit al mislim da bi bilo porazno za muski rod tu godina proizvodnje i iptv odnio danak zivota haahaaaa
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
За сликари овде имате тема:

За некои членови, држете се до темата.
Malo se decki uzbudili,al kratkog ce to bit daha vec jedan pacov javio Damiru.
Jajcata na kajgana hahaaaa.Ionako im te liste traju malo duze nego sex 25 godisnjaka
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
jajcata na kajgana:pos::pos::pos:
(Nego, reci nam koja lista ima najbolja videoteka, koja najbrze azurira serije i filmove.)
Имаш повеќе со добри видеотеки
datacentar, placa.work, reddevils, gradina ...
Има и еден сервер со интересно име :pos:, само вод:
bad-ass-iptv.com
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
317
Поени од реакции
321
Art uvek i svuda nekad bio veliki izazov sad više ne, jer ga svi živi povadiše.... Nego šta se dešava to sa gradinom, počinje da mi pomera živce opasno, taman se smirim i sad opet nešto menja, em mi sve pocrkalo, em ono što nije radi samo u sfvip.... dokle ide to sa ovim mudrovanjem i zaštitama, ja snagu gubim....
Автоматски споено мислење:

jajcata na kajgana:pos::pos::pos:
(Nego, reci nam koja lista ima najbolja videoteka, koja najbrze azurira serije i filmove.)
pa gradina koliko ja znam ide do jaja sa ubacivanjem i to redovno.... da mi je neki strani takav i da se smirim sa traganjem
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Art uvek i svuda nekad bio veliki izazov sad više ne, jer ga svi živi povadiše.... Nego šta se dešava to sa gradinom, počinje da mi pomera živce opasno, taman se smirim i sad opet nešto menja, em mi sve pocrkalo, em ono što nije radi samo u sfvip.... dokle ide to sa ovim mudrovanjem i zaštitama, ja snagu gubim....
Автоматски споено мислење:


pa gradina koliko ja znam ide do jaja sa ubacivanjem i to redovno.... da mi je neki strani takav i da se smirim sa traganjem
Имаше и таков. Мене лично ми е криво за овој сервер toyiptvvip.xyz. 3 месеци не работи после една рација во Италија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom