TheGeneral
Поени од реакции
583

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Мислам оти знам коо песна га тераш, од ОТ шо га пуштат ка излеват играчите...
  Имиш една страна fanchants.com.. Там ги има сите песни шо и пеат навивачто на Манчестер, ама ептен ного са, па тешко да а најш одма.. : ))
  В
  Дека си ретард толкав ќе ти кажам директно.Бугар,немав намера да ти дадам црвено.///
  В
  Оф мори мајко.Па ти си бил поголем бот од тоа што мислев.
  Ги разликувам многу добро боите,само намерно ти дадов зелено за да увидиш дека не сум идиот ко тебе.Ама кому објаснуам...
  Абе сакам репутација ама зеленко не црвенко :) Зашто се позна во тој пост не знам, ама беше за другите двајца кои почнаа со пцовки. Али гледам избришани им се постовите па не си видел.
  В
  И ја пријателски ти кажувам дека ќе ми се фатиш за куров!Да ти ебам искомплексираниот сељачки бугар.
  Прванов еден...
  В
  Обаче,не искам да те изнервирам,искам да ти покажам колко си глуп....
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom