Recent Content by TheGeneral

 1. TheGeneral

  Повреди на колена, совети, прашања..

  Има ли некој овде искуство со интервенција со артроскопија? Ако сака нека ме контактира, ми требат совети, фала. :)
 2. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Христос се роди! Среќни божиќни празници на сите! Ус пат и среќна нова година, да се радуваме на ного титули! :) Кими, како се малите? Тренират ли? Учат ли? :) Ние уште тренираме, уште учиме, ама веќе тргнааме накај Манчестер, накај центаро на свето, ај ти нели идаш со нас? :) А можно е и да...
 3. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ајде Нани срце, покажи дека можеш да направеш разлика и пресврт у кариера! Утакмицата е твоја! :)
 4. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Утре Велес брате, у The End. И ти и Deno^ газенцата да си јадете! :)
 5. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Фросе, дај жити се ако има некоја анимација од моменто при првио гол коо Керик извози тројца од Виган у секунда, јас ќе пробам да га најдам таа сликата со газот, ма да мислам оти нее сечена, толко ти е била среќата. :)
 6. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Дури незнам кој да изберам играч на утакмицата, ама ного е жално да кажеш дека Керик беше дупка коо беше професор... да кажеш дека Велбек беше дрво, а беше најзабележителен... да кажеш дека Гигс беше старец коо беше Брзиот воз... да кажеш дека Чичарито е дебелар коо е роден у шеснајсетник на раб...
 7. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Хахахахахаха... тие трујца шо го пратеа Керик у акцијата за голо, сите реклами ги собераа! :) хахахахаха.... Paul Scholes still score goals! :)
 8. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Велбек повеќе се исплаши отколко шо изглуми. За тва и падна. Сепак, Господ гледа. :)
 9. TheGeneral

  Поранешен војник на УЧК раскажува за вадењето органи во Косово

  Добро бе, кој кур се замарате со такви работи? Тва тука е еднакво на политика. Шо му давате значање на тој си Dardan-ia? И на другите шишкебапи как него? Дискутирајте си меѓу вас и учејте ја таа модерна историја за вас. Не му дозволувајте на еден исти таков тип еднаков на сите тие шо ги...
 10. TheGeneral

  Одржан втор конгрес на магија во Скопје + писмо до јавноста

  Интересна тема за дискусија! :)
 11. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Јас мислам оти ние ќе се сликаме со неа, нели за новата сезона се сликаме со титулите од лани, епа таа е нашата, и вазната на РВП за најдобар стрелец! :icon_lol: Туку, Ферги денеска 1000ка. Немам шо повеќе да коментирам за него. Треба да седнам да учам нови супериорни зборови па да ги ставам...
 12. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Баш ме занима колко топки ќе стават пред првио ред, и дали ќе га извадат таа големата тепсија (к.шилд) :icon_lol:
 13. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Точно е, така не бива да се докаже. Треба да одеме сите заедно да гледаме мирно утакмица и да коментираме за секоја ситуација. Јас дури се осеќам как изрод шо само јас нон-стоп го критикувам Нани тука и чат-пат некој друг как мене, ама нее имало утакмица да гледам у друштво со фанови на...
 14. TheGeneral

  Фан Клуб: Арсенал

  Ај честито, точно е! Ќе има саа кој да ви дава дојави и дресове со потписе! :) Се зафркавам, баш ми е мило шо наше дете потпиша за таков голем клуб, со среќа нека му е! :)
 15. TheGeneral

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Јунајтед, Шалке, Ајакс, Селтик! Ама шо нема шанси така да биде, нема! :)
На врв Bottom