The Mummy
Поени од реакции
181

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • ој колега, те познав од сликиве, седевме еднаш заедно на аесек ако ти текнува. инаку не стигнав на математика оваа недела, па да те прашам: сигурен си дека може со збирка да се оди на колоквиум ?! позз
  Aaaaa хихихихихих

  "Пу како не го врати назад во вода да не го гледаме веќе" ЛОЛ ЛОЛ ЛОЛ

  ти должам за ова :)
  спомна нешто иксови во еден пост, некоја верзија на филм ;)
  кај може да се најде таква работа:vozbud:
  инаку топ профил4е пеер4е ;)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom