Recent Content by Slock92

 1. Slock92

  Кучиња (грижа, општи дискусии)

  Сакам да ве прашам... си земав кученце дома, Ши цу - Пекинезер микс ... Затоа што прв пат почнувам да чувам куче, сакам да ве прашам за совети за како да го научам да врши нужда на едно место, дали треба некоја посебна грижа... итн :))
 2. Slock92

  Носталгија за играта...

  Ќе може ли некој да ја најде за симнување и дали воопшто постои... Tekken 3 за Pc ??
 3. Slock92

  PES 2013

  Овој Џојстик ви е по 170 денари, само црни се !!! Ја од мојот џојстик никогаш не би се откажал !!! Ма да... се ствар на навика !
 4. Slock92

  Сендвичара "Седмица"

  Хаххаха... Секако дека НЕ !!!... Обична маалска сендвичара... Ништо посебно !
 5. Slock92

  PES 2012

  Уште да знаев кај да го најдам тоа ПЕСЕдит Селектор ... ако е PESEdit.exe тогаш неможам зашто не ми ја пушта ми бара некој Net Framework :S --- надополнето: 7 јуни 2012 во 17:39 --- .. Како да го средам ова, за да можам ПЕСЕдит Селекторот да го пуштам ? ???
 6. Slock92

  PES 2012

  Луѓе ве молам ако може некој да ми објасни како да ја ставам 2 лига англиска да ја има... го симнав 3.0 ПЕС Едит пачот. и ја има бундес лига 2... незнам како да ја наместам ... и уште нешто...Англиски коментатор негде се наоѓа ? :)) Фала ви однапред !
 7. Slock92

  PES 2012

  Дечки ќе може некој да ми прати линкче, кај можам ПЕС 2012 да ја симнам... формат праев и ја неам сеа ! :) ПОздрав и фала ви однапред ! :) :)
 8. Slock92

  FIFA 12

  Све напраив уште тоа Origin is not installed... аман милион проблеми ! :) Некој ? Нешто ? :)
 9. Slock92

  PES ONLINE пријави - Кајгана лига!

  I ja sakam da vi se pridruzam... ke me upati nekoj ? :D
 10. Slock92

  FIFA 12

  Фала ти... еве ја чекам да се инсталира !!! --- надополнето: 6 јуни 2012 во 02:14 --- Ја инсталирав, го копирав и кракот и ми се појавува... The program can't start because d3dx9_41.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem :S
 11. Slock92

  FIFA 12

  Луѓе ја симнав ФИФА 2012 ... и сега во фолдерот имам ... "rld-fi12" file како сега да ја инсталирам играта ??? ве молам кој знае ако може да ми каже... Фала ви однапред !
 12. Slock92

  FIFA 12

  Луѓе ај ве молам ако сакате, линкче да ми дадете од каде да ја симнам Фифа 2012... Фала ви однапред !
 13. Slock92

  PES 2012

  Ајде чекам шефе... Фала ти ! :) --- надополнето: 4 февруари 2012 во 18:56 --- Абе сакав да ве прашам... до што може да е... Компјутерот ми е се нај ОК... и си работи нај нормално... ама А уклучам ПЕС... после 5-6 изиграни утакмици ми се исклучува цел компјутер... Помош некој ??? :S
 14. Slock92

  PES 2012

  Уште не излезе пач со 2 англиска лига??? --- надополнето: 3 февруари 2012 во 13:17 --- Уште не излезе пач со 2 англиска лига???
 15. Slock92

  PES 2012

  Е и можете некое линкче да остаите од пачот за да си ја средам Премиер Лига и остало ! :D
На врв Bottom