S
Поени од реакции
8.655

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • А
  Исто мислење за типовиве :) само не ја играј чист кец фенербахче барем 1x изиграј ја, оти ако изгубат фенербахче има шанси и 3то место да бидат ако бешикташ тепа со 2 разлика..
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Samurai Jack
  А
  Атомската мравка
  според статистикава не ми изгледа дека инстанбул е чист кец мада ако успеат да тепаат испаѓа тогаш карабук.. оти максимум што може фенербахче да му даде е X а како што тргнало и ќе ги тепаат изгледа :)
  А
  Атомската мравка
  2-1 ја свртеа, зар се толку улави фенербахче да ги спасуваат нив а да ризикуваат 2то место ..
  S
  Samurai Jack
  Не бе турци се они, 2 у 1 местат, па и вие Истанбул 1:1 сеа им дадоа гол, смрди тука нешто. Не ми се веруе, сеа претпоставувам дека и вие Истанбул ќе изгубат кец у два.
  Леле, кога во твојот потпис ги видов броевите од Лост ми текна како тогаш кога ја даваа на А1 на сите тие броеви ни беа пасворди на се живо и диво ЧД Just sayin'
  Кај да се пријавам??.?.....нова лига ли почнува???
  S
  Samurai Jack
  Да бе тука си бираш со кој тим сакаш да играш ќе биде интересно, пиши на кајгана групата за пес дека се пријавуваш :D
  Македонец
  Македонец
  дојди у тренинг иам соба,таму ке се договориме.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom