rymz
Поени од реакции
178

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Не бе од Марио, дал сакаш од мене песна прашав, пошо лажам :)
  ¯
  Знам бе брате знам...него остај то, кога ке ојме БТ, Џо кафе да ни прајТ? хаха
  ¯
  Тупак е мртов, неговите дела живеат само во улиците на Њу Хемпшир хахахаха.

  Abe po zaebatna,,,ma shum se ty e kom ngu 2pac-un. Bitch Please!!!!!
  ¯
  Ајде сега е време за теоријата со бројката 7. лол.

  Како што вели Крис Рок, како можеа да го најдат Садам Хусеин, а не Тупак?
  ¯
  Хахахахаха. Мртов е! Мртов е! Мртов е!

  (у стил на Кедев:Готов е!)
  ¯
  тупак е мртов, навистина е!

  Римз да ти ја ебам пораката на ем ес ен :):):)
  Гад... до таму ли си заглибел на Јета да и читаш статус, бре!
  Па луд ли си ти!?!?!? Според статусите, она е... СИГУРНО! :pos:

  Ај нека се стави на МСН она пак.. ќе сфатиш што сакам да кажам :pos:
  Пер.. на Јета роденден и е на 02. Ноември, така да, годинава уште не и бил :)
  А за ебењето... шо има везе, кога више тргнало... ќе ја ебам и ја! :pos:
  На профилов ти пишува: rymz сеуште нема примено ниеден коментар на својот профил.

  Епа... еве... прими го :pos:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom