RedBlack
Поени од реакции
1.989

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Абе не можам, во школо сум иначе радо би дошла....да ги бодрам Работнички:Р :)
  абе ај биди така љубезен и делитај некои пораки, зашо ти крца сандачето:)
  Сега газиме брат :icon_mrgr
  Ни мајка Јана не може да не спречи сега во походот на титули:pos:
  Ако не иде, и јас ќе сменам ник:pos:
  Дур не им е приоритет вардар, за мене они не се Комити... :icon_mrgr
  Затоа кога сме повеќе луѓе на трибина, атмосферата е трагична...:)
  Кога ќе се вратат сите, ондак ако сакаат и на Лирија нека одат во кошарка:icon_mrgr
  Абе не го сакам Работнички како клуб... :icon_mrgr
  Ми е гајле и за ЦПБ и за ФА :), мада знаеш дека повеќе симпатии имам кон МЗТ (кога станува збор измеѓу овие два тима :)).
  Дека има таму повеќе Вардарци и тоа не го спорам.... :)
  Ама..... да биле прави Вардарци немаше да чекаат да се подобри ситуацијата и ќе навиваа со нас и досега :)
  Ние будали сме што идеме да навиваме иако клубот губи 100 разлика???:)
  Нема оправдување :)
  Тоа е тоа...:icon_mrgr
  Бтв за приватната.... сори неможев да издржам ако не ги зајадам малку :icon_mrgr
  И да идат и да не идат, знаеш дека никогаш не сум ги сакал :icon_mrgr
  Ајде ќе ќутам во иднина :pos:
  Весна и една од БТ :raz:
  Па сите се од БТ у пм :pos:
  Не ки текнува на ниедна асистентка што се вика Весна :toe:
  Џабе ќе им даваш лажна надеж на девојките :icon_mrgr
  Кои биле од математика жифти све ?:pos:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom