RedBlack
Поени од реакции
1.989

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • abe kako i da e da izgubis 5o razlika u polufinale sramota e, kolku i da gubel rabotnicki sepak ne ide da upotrebuvas takov ziraz plus toa dva pati go tepavte rabotnicki ednas doma i u kupot na neutralen teren mislam
  Z
  хехе добро за кај вас немавме шанси далеку поквалитетни бевте, јас за Битола реков редовни пациенти ни бевте
  Z
  иначе за словенците шо прашваше имало собрание на кој биле и навивачи и ова го напишаја:
  Некни имаше состанок со управниот одбор беа присутни и навивачите и претставникот од скопје на словенците.Беше побарано од нивна страна рок до 23 ноември да му се дај за да се префрлат прите(станува збор за сум од 350/500илјади евра).Претставникот на навивачите побара гаранција дека тие ке влезат ама гаранција не беше даена
  Z
  :pos:абе уште лажат од управа требало некој работи да се досредат ама нас преку куро ни дојде од ова лажење така да ништо поке не верваме
  иначе во вест вчера пишеше демек до крајо на неделава ке се знаело дали ке влезат или не ...
  вие шо напрајвте со спонзоро гледам и кај вас заебават?
  Z
  абе ако се погоди тогаш белград би одел нормално ама би сакал да не се погодат термините би се напрајла добра атмосвера барем со вас има полна трибина
  Z
  добро ок за то со амбасадорот ама за ова и ко некако јавно се шпекулираше се споменуваше кој е дечкото шо ги донесе во Битола на разговори (дали новиот директор на салата) а и да беа лаги на круме не знам зошто се спомнуваше и РК Пелистер како и да е утре ваљда ке кажат на некоја телевизија ако има нешто а за утакмицата прв пат слушам дека е презакажана се надевам дека нема да ми се поклопи со белград од сколија оти не се пропуштат дербијата оти ретки се кај нас
  Z
  другарче младинец шо е во Пелистер ова ми го кажа ми рече 100%сигурен се то па ако не е така у пм на пола македонски форуми пишав брука:kesa:како и да е фала за честитките па се гледаме на 18ти ако си идите ко обични гледачи:salut:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom