*phoenix*
Поени од реакции
1.872

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Јасно е де :) затоа и ви ги знам операцииве со лозјето сега... имам другари кои живеат од тоа
  Сејм шит... 2 катастрофални години и во квалитет и во цена... на повидок и трета :S да не уништи тотално... ќе пишувам по форумов на свеќа
  Взаемно било а :D хаха, и како е кавадарци бе :) го излачивте ли лозјето?
  М
  Не во Србија сум ама ќе обезбедам 2 карти, 10 гифтови гратис и државјанство ќе добиеш за 5-10 минути откако ќе аплицираш.

  Вака значи сеа.. ти праќам карти се преслуваш во Рашка, Србија аплицираш за државјанство (ќе добиеш за 20 мин највеќе) и откако ќе го направиш тоа влегуваш во партијата странка здравог разума и гласаш за themac3don1an.. откако ќе го направиш тоа врати се кај сакаш, ако остануваш во србија одбери регион лиаонинг најдобро.
  М
  Другар гласаше денеска на изборите (ерепублик), ако не си гласал кажи оти ми требаат гласови.
  Последна утакмица ни е оваа сезона него ти си екс фудбалер на Вардар да тибам :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom