Кајгана форум

Pane-G
Pane-G
имам игрици H.A.W.X 1 И 2 и тоа со оригинал CD-a со џојстик ЛОЏИТЕК 3D:);)
Исус Христос
Исус Христос
pa zato i ti zboram zemi go mig 29 i f 22 raptor grafikata ne e na nekoe nivo ama igrivost :)))
Pane-G
Pane-G
да точно ама на H.A.W.X. 2 е уште подобра графика феноменално;)
Исус Христос
Исус Христос
pisi mi so pobaruvanja ima igrata :))
На врв Bottom