OdMitico
Поени од реакции
303

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • абе да собериме ама јас не можам да играм... ногата ми е отечена ми рекоа дека мускуло ми е истегнат и ми препорачаа мирување
  :pos: Е шо има славата да ме удира во глава заради спортот кој го практикувам?! Па читај човеку што пишувам и особено на која тема. Глупаво е некој да бара пари за навивање. Едноставно, под ниво треба да му биде на секој кој има раце и нозе и може да работи.

  А нашето ривалство сметај го како комплимент, во некои други времиња, ние фановите на Вардар не ни разговаравме кој колку победувал.

  И ништо лично јас не упатив како навреда никому, дури и нагласив, Македонец пп и Митичо, не мислам вас туку општо зборам. Македонец барем беше културен да ми објасни шо мисли, другите само се палат дека некој беспари ќе им даде карти. Глупави разгалени деца. Место да штедат како во наше време за да купат што сакаат, ќе чекаат од некој друг. А знаеш за тоа време што ќе прават, сите пари на пиење ќе ги остават. Идиоти. Затоа се малоумни.
  Поздрав :smir:
  изгеда ке видиме. денес на тренинг имаше преку 30 играчи, додуше многумина беа и деца од младинците ама се зборува дека денојве уше 10 на нови че стасаат. че видиме шо че биди.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom