Martin
Поени од реакции
4.153

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ф
  ај ако сакаш прати ми ја страната каде што има објаснето за проблемот со сецкање, имам слаб нет и не можам да вртам страни назад...
  Martin
  Martin
  Како го реши. Стави на помала резолуција или ?
  Ф
  Фил Ајви
  не е до резолуција, си ја ставив појака... тоа што е пишано во темата со task menager ми го реши проблемот

  ќе има ЛАН скоро?
  Martin
  Martin
  Само што прочитав. Се правеле доста напори за да го хакнат мултилеерот, али до сега е неуспешно, добро се заштитиле ЕА. Али чим се прават напори, прашање на време е кога ке го средат :)
  Друже, исто имам проблеми со активаторите за Office 2010 - ако случајно најдеш некој асален, праќај. :)
  Истото важи и за мене, ако најдам одма ти праќам!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom