Recent Content by Martin

 1. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Дај бе овој линделов нека фати некоја болест. Нека не спаси сите.
 2. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Сега гледам дека фејк било. Тоа саатчето на профилот ми заличи како верифициран.
 3. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Толку од Солкер.
 4. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Повремени киксови? Повремени киксови има и Џонс, али скоро сите се голови.
 5. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Идам само да пишам дека не сте свесни колку е боље што не ги гледам периооооод уназад.
 6. Martin

  Телекабел интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Аха. Во ред, нека ослабува (иако не треба), али кај мене ослабува повеќе од 50%, а според "договорот" не треба да имам послаб интернет од 50% според препорачаната брзина во 95% од времето.
 7. Martin

  Телекабел интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Дечки, дали некој има проблем со интернетот? Имам оптички интернет 40/40 и после 4саат брзината постепено си намалува каде околу 8-9ч стигнува и до 5мбпс. После тоа постепено си наголемува за по 12-1часот пак да си се врати се во нормала. Ова се случува само на download-от, upload-от е во секој...
 8. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Како бе, како е бе можно а да не му посакаш се најлошо на она копиле 5 мајки да му ебам!
 9. Martin

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Од бандера ќе биде дефинитивно иако блиску сум до центар. Значи крајниот епилог дали ќе биде од Телеком или Телекабел е исто така? Моментално имам ВДСЛ али пингот ме зеза. Брзината е добра, интернетот е стабилен, се е ОК, едино пингот ми е поголем. Се надевам дека со оптиката ќе ја решам таа...
 10. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Да беше само шпицот, супер ќе беше. Освен голман немаме НИШТО.
 11. Martin

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Оптика Телеком или оптика Телекабел? Вчера бев во Телекабел за да прашам колку време ќе им треба за оптика да ми донесат. Денеска ми се јавија, го испитаа реонот и ми рекоја за 2-3 дена, што пријатно сум изненаден околу ажурноста. Моментално сум на Телеком и со копуците се убедувам веќе 2 години...
 12. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Со овие копуци и 5 фергусони да дојдат, џабе. Ќе не силуваат после.
 13. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  На ТВ неќам да ги гледам, не пак да давам пари за во живо. Кој да гледам? Лингард? Мата? Мршшш таму копилиња профитерски!
 14. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Факинг Јармоленко, Огбоња и слични тињи ги праат идиотиве наши да изгледаат уште поголеми тињи. Клуб од ова не бива, барем не во наредниве неколку години.
 15. Martin

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  *никој не е супер **никој од овие амеби би бил прва постава дури и во мид тејбл клуб.
На врв Bottom